Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Hodnocení a ohlasy zákazníků obchodu LeChaton.cz

..ze srdce Vám děkujeme :-)

Každý den nám od Vás do e-mailu dorazí krásná slova a pochvaly.. a my již nějakou dobu přemýšlíme, jak se Vám odvděčit za to, kolik hezkého na naši adresu píšete. Je to pro nás velký motor a přísun pozitivní energie. Jsme rádi, že můžeme tolika z Vás denně pomáhat v pohodlí, zvyšování sebevědomí a v každodenní radosti.

Děkujeme Vám všem, kteří jste nám poslali hezká slova, ale někdy i kritiku, která nám pomáhá se dále zlepšovat. Budeme se i nadále snažit nabízet Vám co nejlepší zboží a služby.

Jako poděkování jsme se rozhodli od 8.3.2018 odměnit autora každého 100. slovního hodnocení poukazem v hodnotě 500,- na další nákup našeho zboží. Děkujeme za každou Vaší zpětnou vazbu.

 • Prosinec 2018
 • L

  Lenka

  Jediné spodní prádlo, které mi sedí a vyhovuje. Žádné jiné si již nekupuji.

 • I

  Ivana

  Zatím jsem byla se zbožím nakoupeným ve vašem obchodě spokojená. Příjemná a milá obsluha, ochotně mi prodavačky se vším poradily. Nakupuji zde především plavky a prádlo, taky vánoční dárky. Přeju hezké svátky a hodně úspěchů v roce 2019.

 • T

  Tereza

  Jediná prodejna v Praze, odkud odcházím se spodním prádlem, které perfektně sedí. Děkuji!

 • M

  Maxim-Centrum

  VŠE SUPER!

 • K

  Karolina

  Cesta k dokonale podprsence byla dlouhá a narocna, ale slečna prodavacka byla opravdu trpělivá a profesionalne pomahala:)

 • H

  Hanna

  Děkuji za skvělý přístup při výběru, o cenila bych ještě větší sortiment minimalisticky zdobeného prádla bez krajek a vycpávek. Těším se na jarní nabídku. Hana

 • M

  Monika

  Dobrý den,
  v Le Chatonu mi vždy výborně poradí. Kupuji si tam jak klasické podrsenky tak sprotovní podprsenku. Po narození syna jsem si koupila kojící podprsenky. Jsou nádherné. Po kojení jsem si musela koupit nové podprsenky. Všechny u Vás. Ráda se k Vám vracím. Vždy ochotné prodavačky.

 • M

  Miroslava

  Jsem moc spokojená s kvalitou prádla i ochotou a odborností zaměstnanců. Ráda se vracím i doporučuji ostatním, které se díky mému doporučení stávají vašemi dalšími klientkami v Plzni

 • K

  Kateřina

  Nemám od Vás jediné prádlo, které by nesedlo

 • E

  Eva

  Skvělý výběr druhů a hlavně velikostí na celkem malý krámek. Ceny trochu vyšší, ale hlavně když mají mou velikost a dokonce si můžu vybírat, tak to stojí za to. Snad se časem ukáže, že prádlo i vydrží, byl to zatím můj první nákup zde a určitě ne poslední.

 • Š

  Šárka

  Jsem vděčná za pečlivé zkoušení, které prádlo opravdu padne.

 • M

  Marta

  Pote,co jsem objevils lechaton,uz zadnou jinou znacku nekupuji: vyborne sedi,pradlo je krasne a dokanale i po letech noseni.Pani Konarovska umi nejlepe poradit!Dekuji FM

 • M

  Martina

  výborné jako vždy

 • I

  Ilona

  Návštěva prodejny Le Chaton v Plzni je pro mě vždy příjemným zážitkem. Oceňuji ochotu prodavaček a jejich odbornou pomoc při posouzení velikostí při zkoušení jednotlivých kousků. Kvalita prádla a osobní přístup prodavaček je pro mě jistota, pro prádlo už nechodím jinam :-). Z těchto důvodů akceptuji i vyšší ceny, ale kvalita po všech stránkách mi za to určitě stojí. Jen tak dál, je to správný směr :-). Děkuji

 • M

  Marie

  Dobry den,koupila jsem dceři 2 podprsenky pro kojící maminky.Nikde jsem nesehnala lepśí,jak kvalitou,tak hlavně praktičností.
  Ačkoli si dcera již koupila jiné od jiných značek,používá jen ty 2 od vás.
  Děkujeme srdećně vašim prodavaćkàm,které mi s výběrem velmi ochotně a odborně
  pomohly a doporučily mi skvělé prádlo pro kojící maminku.
  Vše je rychle a pohodlně připravené ke spokojenosti miminka a klidu jeho maminky.BRAVO!!!
  Srdečně děkuje za radu

 • M

  Michaela

  Hned na první pohled (i přes zimní bundu) paní Helena Konarovská znala mou velikost podprsenky a styl, který mi bude přesně sedět. Domů jsem si odnesla první podprsenku, kterou mi dala k vyzkušení.
  Při nákupu mi byla poskytnuta opravdu profesionální pomoc.

zobrazit více hodnocení

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.