Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Simone Pérèle - Elles

„Pojďte si hrát…“

Odhalte svou rafinovanost a skryté touhy s novou linií prádla Elles. Prádlo se dokonale prolíná s oblečením, značka Simone Pérèle ho již nechce skrývat a doplňky jsou pro tuto sezónu nezbytností. Můžete a nemusíte odhalit ženské detaily v podobě velice elegantně propracovaného doplňku v dekoltu z francouzské Guipure výšivky či jemného krajkového zdobení ramínek. Každou podprsenku lze ale také nosit bez dekorace a s klasickými ramínky.

Celá kolekce je dostupná ve vášnivě červeném a svůdně černém odstínu. Vybírat můžete ze tří typů skvěle sedících podprsenek a kalhotek či zkusit rafinované body na večer.

Královnou mezi kolekcemi, které si pro nás značka Simone Pérèle připravila na sezónu jaro/léto 2017, je určitě kolekce Elles ve dvou nejsvůdnějších barvách – černé a červené. Novinkou, kterou Simone Pérèle uvádí ve své kolekci poprvé, je vpínací krajka do dekoltu a nádherně zdobená ramínka podprsenky.

Barvy kolekce
black
Sezónní barva
fiery red
Sezónní barva
×
Sledujte nás