Všechny naše obchody jsou otevřené. Nově pro svou návštěvu můžete využít i náš rezervační systém. Těšíme se na vás! ×
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Rezervace termínu návštěvy v Le Chaton

Nově si můžete rezervovat konkrétní čas pro Vaši návštěvu v jakémkoli z našich obchodů.

Vyzkoušejte tuto novinku. Budeme se na Vás těšit.

Tuto službu nabízíme pouze registrovaným klientkám a tak Vás před použitím poprosíme o přihlášení případně o registraci. Můžete ji provést jednoduše zde: www.lechaton.cz/registrace. Prosíme zadejte alespoň jméno, email, případně telefon, abychom Vás mohli informovat v případě neočekávaných změn v otevírací době ve Vámi rezervovaném čase.

Přihlásit se

Můžu přijít i bez rezervace?

Samozřejmě. My počítáme v každém obchodě s jedním místem pro rezervované a vždy minimálně s jedním pro nerezervované. Nemůže se Vám tedy stát, že když přijdete bez rezervace, budete automaticky čekat venku. Čekat budete pouze v případě, že už je obchod plný. V takovém případě Vás prosíme o trpělivost, protože musíme dodržovat omezený počet lidí v prodejně.

Jak to funguje?

Vy si rezervujete čas přes rezervační systém a v tu chvíli se tato informace propíše do našich kas, kde naše prodavačky budou vědět, že přijdete a budou s Vámi počítat.

Co Vás u nás čeká?

Vzhledem k aktuálním okolnostem budete mít připraven vydezinfikovaný obchod a také samozřejmě klid na zkoušení. V obchodě s Vámi bude maximálně jedna další klientka.

Můžu vzít někoho s sebou?

Vzhledem k tomu, že máme povinnost omezovat počet zákazníků v prodejně, můžete s sebou přivést maximálně jednu další osobu.

Můžu rezervovat i časy mimo otevírací dobu?

Ano každý týden nabídneme několik časů mimo klasickou otevírací dobu a to zatím pouze v obchodech v Opletalově ulici, Vodičkově ulici a v Plzni. I v tuto dobu dáme možnost maximálně dvěma klientkám ve stejný čas.

Proč jsme se pro tento systém rozhodli?

Dlouhodobě jsme pro Vás chtěli připravit něco navíc a myslíme si, že možnost rezervace návštěvy je velice příjemná služba i do budoucna. V nastalé situaci jsme vývoj urychlili, abychom mohli lépe kontrolovat počet klientek v obchodě.

Pokud budete mít chvilku, napište nám co si o rezervačním systému myslíte. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Děkujeme.

×
Sledujte nás