Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Pro nevěsty

Svatební sezóna je v plném proudu a pokud se i vy chystáte v nejbližší době do toho praštit či jen hledáte inspiraci, tak pro vás máme nejkrásnější a nejpovedenější svatební kousky. Vybrat správné prádlo pro tak důležitou událost jako je svatba není radno podcenit. Každý střih šatů a také každá postava si žádá něco jiného. Nemusíte se ale bát, máme pro vás modely, které budou dokonale ladit k vašim šatům a celému svatebnímu outfitu, pomohou vyzdvihnout vaše přednosti a také se na ně budete moci spolehnout během vaší svatební noci.

Ve velké oblibě jsou u nevěst podprsenky s odepínacími ramínky, které jsou vhodné do všech šatů s odhalenými rameny či s netradičnímu střihy. Také nabídka svatebních kalhotek je opravdu široká. Ve světlém provedení jsou u kalhotek zastoupeny snad všechny střihy, nechybí sexy i plnější tanga, plné i vykrojenější klasické kalhotky, pohodlné šortky či formující vyšší modely. Nezapomeňte při výběru svatebního prádla také na podvazky, podvazkové pásy, punčošky či šperky.

Dle skladové dostupnosti

Hledat podle velikosti

Zadejte svou velikost - velmi si tím usnadníte a zrychlíte výběr…

OK

Barvy

Cenová hladina

Ceny od 260 Kč do 5 830 Kč

Štítky

Značky

12

Jak o prádlo pečovat

Nejčastěji kladené otázky k nákupu přes e-shop

×
Sledujte nás