Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Pro nevěsty

Svatební sezóna je v plném proudu a pokud se i vy chystáte v nejbližší době do toho praštit či jen hledáte inspiraci, tak pro vás máme nejkrásnější a nejpovedenější svatební kousky. Vybrat správné prádlo pro tak důležitou událost jako je svatba není radno podcenit. Každý střih šatů a také každá postava si žádá něco jiného. Nemusíte se ale bát, máme pro vás modely, které budou dokonale ladit k vašim šatům a celému svatebnímu outfitu, pomohou vyzdvihnout vaše přednosti a také se na ně budete moci spolehnout během vaší svatební noci.

Ve velké oblibě jsou u nevěst podprsenky s odepínacími ramínky, které jsou vhodné do všech šatů s odhalenými rameny či s netradičnímu střihy. Také nabídka svatebních kalhotek je opravdu široká. Ve světlém provedení jsou u kalhotek zastoupeny snad všechny střihy, nechybí sexy i plnější tanga, plné i vykrojenější klasické kalhotky, pohodlné šortky či formující vyšší modely. Nezapomeňte při výběru svatebního prádla také na podvazky, podvazkové pásy, punčošky či šperky.

Hledat podle velikosti

Zadejte svou velikost - velmi si tím usnadníte a zrychlíte výběr…

OK

Barvy

Cenová hladina

Ceny od 290 Kč do 9 580 Kč

Štítky

Značky

Nejčastěji kladené otázky k nákupu přes e-shop

Jak o prádlo pečovat

×
Sledujte nás