Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

PrimaDonna (Belgie)

Značka PrimaDonna patří mezi nejluxusnější a nejuznávanější značky na trhu s luxusním spodním prádlem. Již 150 let má stejný cíl – výrobu dokonale padnoucího luxusního prádla pro všechny ženy s krásnými přírodními křivkami a plnějším poprsím. Každý kousek působí neskonale žensky a je výsledkem dlouhodobých zkušeností a nepolevující vášně pro krásné prádlo.

„Oslava ženských křivek již od roku 1865!“

Prádlo PrimaDonna dodává ženám správnou oporu díky dokonalým střihům. Vyniká svou precizně propracovanou krajkou a luxusním zpracováním jemných materiálů. Navíc nabízí širokou škálou velikostí prádla, některé podprsenky až do velikosti košíčků J.

Vyrobit jeden nový model podprsenky trvá 18 měsíců. Značka PrimaDonna se v tomto videu snaží nám tento dlouhý proces přiblížit. Vše začíná u designu a to jak designu krajky nebo potisku materiálu, tak designu samotné podprsenky. Pak následuje rozpracování střihu, výběr materiálu a všech komponentů a rozkreslení všech velikostí na jednotlivé díly podprsenky.Vše se musí v průběhu zkoušet, aby výsledek perfektně seděl, protože o to jde značce PrimaDonna především.

Vysoká nevyztužená podprsenka Deauville patří mezi nejprodávanější stálice značky PrimaDonna. Díky pevnému materiálu a dobře zvolenému střihu výborně sedí a tvaruje vnady. Má vysokou funkčnost v udržení prsou směrem do dekoltu. Vyrábí se až do košíčku J.

Deauville je dostupná ve čtyřech stálých barvách (bílé, smetanové, černé a tělové), které každou sezónu doplní jedna fashion limitovaná barva. Tedy alespoň pro část sezóny, jelikož se na našich pultech po ni vždy velice rychle zapráší :-)

Historie značky PrimaDonna se datuje již od roku 1865. Tato německá značka patřila po mnoho let mezi nejkvalitnější značky působící na evropském trhu. Vyznačovala se vysokou kvalitou zpracování střihů, ale po designové stránce pokulhávala za konkurencí. Po roce 1990 zažila tato značka velký zlom, kdy ji odkoupila belgická rodinná firma Van de Velde, která spojila dosavadní uznávanou kvalitu prádla s moderním designem a luxusním vzhledem.

tankiny vyztužené blue pool PrimaDonna - Venice
tankiny vyztužené black PrimaDonna - Venice
4 370 Kč CZK
Košíčky C-G
123
×
Sledujte nás