Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

PrimaDonna (Belgie)

Značka PrimaDonna patří mezi nejluxusnější a nejuznávanější značky na trhu s luxusním spodním prádlem. Již 150 let má stejný cíl – výrobu dokonale padnoucího luxusního prádla pro všechny ženy s krásnými přírodními křivkami a plnějším poprsím. Každý kousek působí neskonale žensky a je výsledkem dlouhodobých zkušeností a nepolevující vášně pro krásné prádlo.

„Oslava ženských křivek již od roku 1865!“

Prádlo PrimaDonna dodává ženám správnou oporu díky dokonalým střihům. Vyniká svou precizně propracovanou krajkou a luxusním zpracováním jemných materiálů. Navíc nabízí širokou škálou velikostí prádla, některé podprsenky až do velikosti košíčků J.

Dopřejte svým křivkám i na podzim krásné a perfektně padnoucí prádlo. Sezóna podzim/zima 2019 přináší vaše oblíbené kolekce v nových barvách, ale i řadu novinek, které vás nenechají spát.

Přímo královsky se budete cítit v kolekci Baboushka, která se tuto sezónu vrací v tmavě zelené barvě doplněné o pestrou výšivku. Vašim křivkám zalichotí i kolekce Couture v trendy šedivě hnědé barvě. Kolekce Wild flower vás zaujme bohatě vyšívaným tylem a tlumenými barvami. Procházku půlnoční zahradou zažijete s kolekcí Midnight garden, která vás zahalí do černé krajky a výšivky v podzimních barvách. Světlo svíček zazáří v kolekci Candle light v pudrově šedé či zemitě hnědé barvě. Milovnice podprsenky Deauville se mohou těšit na další barvu do sbírky a to krásnou tmavě modrou s jemně třpytivou výšivkou.

Vysoká nevyztužená podprsenka Deauville patří mezi nejprodávanější stálice značky PrimaDonna. Díky pevnému materiálu a dobře zvolenému střihu výborně sedí a tvaruje vnady. Má vysokou funkčnost v udržení prsou směrem do dekoltu. Vyrábí se až do košíčku J.

Deauville je dostupná ve čtyřech stálých barvách (bílé, smetanové, černé a tělové), které každou sezónu doplní jedna fashion limitovaná barva. Tedy alespoň pro část sezóny, jelikož se na našich pultech po ni vždy velice rychle zapráší :-)

Historie značky PrimaDonna se datuje již od roku 1865. Tato německá značka patřila po mnoho let mezi nejkvalitnější značky působící na evropském trhu. Vyznačovala se vysokou kvalitou zpracování střihů, ale po designové stránce pokulhávala za konkurencí. Po roce 1990 zažila tato značka velký zlom, kdy ji odkoupila belgická rodinná firma Van de Velde, která spojila dosavadní uznávanou kvalitu prádla s moderním designem a luxusním vzhledem.

-20%
plavky dvoudílné nevyztužené nomad mix PrimaDonna - Vegas
2 992 Kč3 740 Kč CZK
Košíčky F
-20%
plavky dvoudílné nevyztužené pink flavor PrimaDonna - Palm Springs
3 152 Kč3 940 Kč CZK
Košíčky E-H
-20%
plavky dvoudílné vyztužené pink flavor PrimaDonna - Palm Springs
3 136 Kč3 920 Kč CZK
Košíčky B-H
-20%
plavky triangle vyztužené pink flavor PrimaDonna - Palm Springs
3 168 Kč3 960 Kč CZK
Košíčky C-G
-20%
plavky jednodílné vyztužené pink flavor PrimaDonna - Palm Springs
3 520 Kč4 400 Kč CZK
Košíčky C
-20%
overal pink flavor PrimaDonna - Palm Springs
2 192 Kč2 740 Kč CZK
-20%
plavky dvoudílné vyztužené black PrimaDonna - Venice
3 056 Kč3 820 Kč CZK
Košíčky E-G
-20%
plavky triangle vyztužené blue pool PrimaDonna - Venice
plavky triangle vyztužené black PrimaDonna - Venice
3 160 Kč3 950 Kč CZK
Košíčky E-G
-20%
tankiny vyztužené blue pool PrimaDonna - Venice
tankiny vyztužené black PrimaDonna - Venice
3 496 Kč4 370 Kč CZK
Košíčky D-G
-20%
plavky dvoudílné nevyztužené red carpet PrimaDonna - Hollywood
3 136 Kč3 920 Kč CZK
Košíčky E-H
-20%
plavky dvoudílné vyztužené red carpet PrimaDonna - Hollywood
3 136 Kč3 920 Kč CZK
Košíčky E-H
-20%
tunika dlouhá red carpet PrimaDonna - Hollywood
3 072 Kč3 840 Kč CZK
12
×
Sledujte nás