Všechny naše obchody jsou otevřené. Nově pro svou návštěvu můžete využít i náš rezervační systém. Těšíme se na vás! ×
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

PrimaDonna (Belgie)

Značka PrimaDonna patří mezi nejluxusnější a nejuznávanější značky na trhu s luxusním spodním prádlem. Již 150 let má stejný cíl – výrobu dokonale padnoucího luxusního prádla pro všechny ženy s krásnými přírodními křivkami a plnějším poprsím. Každý kousek působí neskonale žensky a je výsledkem dlouhodobých zkušeností a nepolevující vášně pro krásné prádlo.

„Oslava ženských křivek již od roku 1865!“

Prádlo PrimaDonna dodává ženám správnou oporu díky dokonalým střihům. Vyniká svou precizně propracovanou krajkou a luxusním zpracováním jemných materiálů. Navíc nabízí širokou škálou velikostí prádla, některé podprsenky až do velikosti košíčků J.

Vítejte v pohádce Tisíce a jedné noci… Nechte se unést kouzlem krásného a dokonale padnoucího prádla. Inspirace 70.léty, krajky, vintage barvy či retro potisky se nesou napříč všemi kolekcemi ze sezóny jaro/léto 2020. Která z novinek vám padne do oka?

Bude to něžná kolekce Orlando ve světle růžové či khaki barvě, rozkvetlá Albizia nebo svěží barva oblíbené podprsenky Deauville? Nová barva kolekce Madison je stejně osvěžující jako šťavnaté mango. Potěšení pro milovníky retro stylu přináší kolekce Nyssa s jemným proužkem a hravou květinovou výšivkou.

Vysoká nevyztužená podprsenka Deauville patří mezi nejprodávanější stálice značky PrimaDonna. Díky pevnému materiálu a dobře zvolenému střihu výborně sedí a tvaruje vnady. Má vysokou funkčnost v udržení prsou směrem do dekoltu. Vyrábí se až do košíčku J.

Deauville je dostupná ve čtyřech stálých barvách (bílé, smetanové, černé a tělové), které každou sezónu doplní jedna fashion limitovaná barva. Tedy alespoň pro část sezóny, jelikož se na našich pultech po ni vždy velice rychle zapráší :-)

Historie značky PrimaDonna se datuje již od roku 1865. Tato německá značka patřila po mnoho let mezi nejkvalitnější značky působící na evropském trhu. Vyznačovala se vysokou kvalitou zpracování střihů, ale po designové stránce pokulhávala za konkurencí. Po roce 1990 zažila tato značka velký zlom, kdy ji odkoupila belgická rodinná firma Van de Velde, která spojila dosavadní uznávanou kvalitu prádla s moderním designem a luxusním vzhledem.

123
×
Sledujte nás