Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Sexy prádlo pro vášnivou noc

Existuje prádlo, které přímo vybízí k erotickým hrátkám a dokáže vykouzlit z každé noci neobyčejný a nezapomenutelný okamžik. Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější kousky, které byly důmyslně navrženy tak, aby podnítily Vaši fantazii. Milé dámy, už víte v jakém prádle ho pod stromečkem překvapíte? A pánové, pro Vás máme inspiraci na vánoční dárek, ve kterém jí určitě neodoláte.

Stylové body

Rafinovaným kouskem jak do ložnice, tak i pod šaty a do saka jsou body. Kombinací transparentní síťoviny, krajky a neprůhledných materiálů docílíte neodolatelného vzhledu a ženských křivek.

Svůdný dekolt

Zapomeňte na podporu nebo funkčnost, hlavním úkolem těchto sexy podprsenek je upoutat pozornost. Přesně proto také více odhalují než zahalují a jsou promyšlené do posledního detailu. Zajímavé drobnosti, transparentní materiály nebo divoká krajka dokáží potěšit nejedno mužské oko.

Krásné zadečky

Svůdné kalhotky jsou skvělým doplňkem nejen k podprsenkám nebo košilkám, ale můžete je i obléci jako dráždivý samostatný kousek. Odvážné průstřihy, mini střihy a dekorativní šňůrky u tang i kalhotek budou lichotit každému zadečku.

Oblečená neoblečená

Myslete na to, že si pro výjimečné chvíle oba dva zasloužíte víc než jen oprané bavlněné tričko nebo pyžamo. Vyzkoušejte tenká ramínka, hluboké rozparky, odhalená záda a jemné ale provokativní detaily. V těchto sexy nočních košilkách rozhodně neusnete.

Nevšední detaily

Buďte kreativní a nebojte se doplňků, ty jsou totiž tou pravou třešničkou na dortu! Svůj okouzlující večerní look dolaďte lehkými punčochami, podvazkovými pásy, nalepovací tetáží nebo sexy setem.

Tajemná tvář

Krajkové a kovové masky dodají Vašemu prádlu tajemný nádech. Pokud jim propadnete, očekávejte večer plný záhadných dobrodružství.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás