Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Rady pro malá prsa

Předně si pojďme říct, co jsou malá prsa. V našich obchodech se setkáváme s tím, že ženy s velikostí C nebo i D si myslí, že mají malá prsa a to v 90% proto, že si kupují špatnou velikost prádla a pak je to trápí. Dále jsou ženy, na které příroda opravdu moc nemyslela, ale i ty se trápí zbytečně. Správná podprsenka dokáže divy!

Co jsou malá prsa

Tak předně si pojďme říct, co jsou malá prsa. V našich obchodech se setkáváme s tím, že ženy s velikostí D nebo i E si myslí, že mají malá prsa a to v 90% proto, že si kupují špatnou velikost prádla např. A nebo B a pak je to trápí. Takže Vaším hlavním úkolem je se alespoň orientačně změřit dle tohoto návodu a zjistit, jestli jste se ve své velikosti o pár čísel nesekla:). Poměrně obvyklé u nás je, že přijde žena, že má 80B a nakonec si odnáší skvěle padnoucí podprsenku 70E. Pro takové případy chystáme jinou poradní stránku, tak tuto prosím nechte těm, které mají opravdu malá prsa :-). Za malá/menší (čti krásná velmi pohodlná, akorát do ruky) prsa považujeme prsa velikosti A, B a C.

„Pokud byste měly opravdu problém a velmi se styděly, protože máte opravdu malá ňadra, tak si uvědomte, že někteří muži tvrdí, že to co se vejde do dlaní, je nejpříjemnější. A tu správnou dlaň už si musíte vybrat samy.“ Helena Konarovská

Výhody malých vnad

Většina žen má se svými prsy problém a to bez ohledu na to, zda jsou malá, velká nebo střední. Každopádně každá velikost má nějaké výhody a nějaké nevýhody:). Největší výhodou malých vnad je, že ženy s velikostí A,B nebo C mají mnohem větší výběr v sexy podprsenkách. Třeba italští výrobci málokdy dělají větší velikosti než C. Designové značky jako je Ritratti, RCrescentini, Chantal Thomass nebo Andres Sarda jsou pouze na malá prsa. Také sexy trojúhelníkový střih prádla nebo plavek je pouze pro menší prsa. Takže dámy, naučte se mít svá prsa rády a vybírejte si z krásného prádla které je jen pro Vás :-).

Nejčastější negativní pocity žen s menšími prsy

  1. máte pocit, že nemůžete nosit topy nebo šaty s výstřihem, protože by v něm nic nebylo
  2. odstává Vám horní okraj podprsenky a podprsenka vypadá prázdná
  3. máte pocit, že bezramínková podprsenka Vám nemá na čem držet
  4. máte pocit, že nemůžete být pro partnera sexy v nevyztužené podprsence
  5. máte problém sehnat plavky, ve kterých byste se cítila dobře
  6. uvažujete o plastické operaci

Máme pro vás dobrou zprávu a to, že každý tento problém lze vyřešit spodním prádlem. Dívejte…

Výrobci již dávno přišli na to, jak výše zmíněné problémy řešit a to dokonce několika různými přístupy.

Vybíráme z naší nabídky podprsenky, které by vám měly padnout

Podprsenky značky Luna

Tato značka je na menší prsa specialista a nad jiné vyniká zcela unikátním střihem. Jedná se třeba o podprsenku Miracle Platinum, u které si po vybalení nebudete jisté, jak vlastně patří. Po obléknutí, ale poznáte, že pro menší prsa se jedná o to nejefektnější řešení na trhu. Dále v nabídce této značky najdete také úžasnou podprsenku s odepínacími ramínky. Nesjíždí, nepadá, drží a vytváří krásný tvar prsou pod bezramínkovými topy a letními i společenský­mi šaty.

Podprsenky značky Antigel

Značka Antigel je známá pro své krásně barevné hladké podprsenky ideální pro ženy, které nechtějí krajku.

Podprsenky značky Pleasure State

Značka Pleasure State pro menší prsa vymyslela takové podprsenky, které mají silnou spodní výztuž v podobě malého tvarovaného polštářku. Tento střih umí vykouzlit ve výstřihu také své…

Podprsenky značky Lise Charmel

I naše nejoblíbenější značka má pro menší prsa krásné padnoucí podprsenky. Jedná se o několik speciálních střihů.

Podprsenka nízká vyztužená

Dokonalý střih cariocových podprsenek zajistí, že i bez sebemenší přidané výztuže nezůstane Váš dekolt bez povšimnutí. Díky nízkému střihu jsou tyto krajkové podprsenky vhodné i do velmi hlubokých výstřihů. Na ramínkách, bocích a nebo ve výstřihu jsou často doplněny ozdobnými prvky. Jsou vhodné pro menší pevná prsa.

Zobrazit všechny produkty střihu: Podprsenka nízká vyztužená

Podprsenky značky Simone Pérele

Ani další francouzská značka Simone Pérele na dámy s menším poprsím nezapomíná. I zde najdeme několik velmi povedených modelů, které výborně sedí a vytvoří krásný dekolt.

Podprsenky značky Implicite

Tato značka se na menší prsa také specializuje, ale má svá specifika v tom, že vybírá velmi sexy modely právě na malé velikosti.

Podprsenky značek Chantal Thomass, Ritratti a Andres Sarda

Tyto exkluzivní značky se dělají jen na malá prsa a jsou naprosto unikátní a to použitím materiálů, historií i kvalitou. Nemají zvětšující efekt, ale jsou nesmírně rafinované a sexy. Jedná se o nejkrásnější kousky prádla, které prodáváme. A vy můžete být rády, že jste majitelkami drobného poprsí a můžete tyto prádlové skvosty nosit:-)

Podprsenky značky Marie Jo L´Aventure

Tato značka nabízí také atraktivní vyztužené modely výhradně s hladkými košíčky. Specializuje se na netradiční, sportovně laděné potisky. Myslí také na možnost přepínání ramínek a variabilitu nošení. Pro ženy, které preferují přirozenost a nevyhledávají vyztužené modely přidávající ňadrům na objemu, tato značka nabízí také nevyztužené hladké podprsenky bez kostic, které určitě také zaujmou.

Berte své přednosti pozitivně, v prádle máte vetší možnost volby, protože některé atraktivní modely podprsenek jsou větší velikostem bohužel zapovězené.

Váš Le Chaton

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Magda 06.01.2018 13:49

Moc hezké, škoda jen, že podprsenky jsou v cenove relaci, kterou si jako studentka nemohu dovolit.

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.