Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Rady pro malá prsa

V našich obchodech se setkáváme s tím, že ženy s velikostí C nebo i D si myslí, že mají malá prsa a to v 90% proto, že si kupují špatnou velikost prádla. Dále jsou ženy, na které příroda opravdu moc nemyslela, ale i ty se trápí zbytečně. Správná podprsenka dokáže divy!

Co jsou malá prsa

Tak předně si pojďme říct, co jsou malá prsa. Často se stává, že ženy s velikostí D nebo i E si myslí, že mají malá prsa a to v 90% proto, že si kupují špatnou velikost prádla např. A nebo B, ovšem s velkým obvodem, podprsenka jim nesedí a je to pak trápí. Takže Vaším hlavním úkolem je se alespoň orientačně změřit dle tohoto návodu a zjistit, jestli jste se ve své velikosti o pár čísel nesekla:). Poměrně obvyklé u nás je, že přijde žena, že má 80B a nakonec si odnáší skvěle padnoucí podprsenku 70E. Pro takové případy chystáme jinou poradní stránku, tak tuto prosím nechte těm, které mají opravdu malá prsa :-). Za malá/menší (čti krásná velmi pohodlná, akorát do ruky) prsa považujeme prsa velikosti A, B a C.

„Pokud byste měly opravdu problém a velmi se styděly, protože máte opravdu malá ňadra, tak si uvědomte, že někteří muži tvrdí, že to co se vejde do dlaní, je nejpříjemnější. A tu správnou dlaň už si musíte vybrat samy.“ Helena Konarovská

Výhody malých vnad

Většina žen má se svými prsy problém a to bez ohledu na to, zda jsou malá, velká nebo střední. Každopádně každá velikost má nějaké výhody a nějaké nevýhody:). Největší výhodou malých vnad je, že ženy s velikostí A,B nebo C mají mnohem větší výběr v sexy podprsenkách. Třeba italští výrobci málokdy dělají větší velikosti než C. Designové značky jako je Ritratti, RCrescentini, Chantal Thomass nebo Andres Sarda jsou pouze na malá prsa. Také sexy trojúhelníkový střih prádla nebo plavek je pouze pro menší prsa. Takže dámy, naučte se mít svá prsa rády a vybírejte si z krásného prádla které je jen pro Vás :-).

Nejčastější negativní pocity žen s menšími prsy

  1. máte pocit, že nemůžete nosit topy nebo šaty s výstřihem, protože by v něm nic nebylo
  2. odstává Vám horní okraj podprsenky a podprsenka vypadá prázdná
  3. máte pocit, že bezramínková podprsenka Vám nemá na čem držet
  4. máte pocit, že nemůžete být pro partnera sexy v nevyztužené podprsence
  5. máte problém sehnat plavky, ve kterých byste se cítila dobře
  6. uvažujete o plastické operaci

Máme pro vás dobrou zprávu a to, že každý tento problém lze vyřešit spodním prádlem. Dívejte…

Výrobci již dávno přišli na to, jak výše zmíněné problémy řešit a to dokonce několika různými přístupy.

Vybíráme z naší nabídky podprsenky, které by vám měly padnout

Podprsenky značky Luna

Tato značka je na menší prsa specialista a nad jiné vyniká zcela unikátním střihem. Jedná se třeba o podprsenku Miracle Platinum, u které si po vybalení nebudete jisté, jak vlastně patří. Po obléknutí, ale poznáte, že pro menší prsa se jedná o to nejefektnější řešení na trhu. Dále v nabídce této značky najdete také úžasnou podprsenku s odepínacími ramínky. Nesjíždí, nepadá, drží a vytváří krásný tvar prsou pod bezramínkovými topy a letními i společenský­mi šaty.

Podprsenky značky Antigel

Značka Antigel je známá pro své krásně barevné hladké podprsenky ideální pro ženy, které nechtějí krajku.

Podprsenky značky Pleasure State

Značka Pleasure State pro menší prsa vymyslela takové podprsenky, které mají silnou spodní výztuž v podobě malého tvarovaného polštářku. Tento střih umí vykouzlit ve výstřihu také své…

Podprsenky značky Lise Charmel

I naše nejoblíbenější značka má pro menší prsa krásné padnoucí podprsenky. Jedná se o několik speciálních střihů.

Podprsenky značky Simone Pérele

Ani další francouzská značka Simone Pérele na dámy s menším poprsím nezapomíná. I zde najdeme několik velmi povedených modelů, které výborně sedí a vytvoří krásný dekolt.

Podprsenky značky Implicite

Tato značka se na menší prsa také specializuje, ale má svá specifika v tom, že vybírá velmi sexy modely právě na malé velikosti.

Podprsenky značek Chantal Thomass, Ritratti a Andres Sarda

Tyto exkluzivní značky se dělají jen na malá prsa a jsou naprosto unikátní a to použitím materiálů, historií i kvalitou. Nemají zvětšující efekt, ale jsou nesmírně rafinované a sexy. Jedná se o nejkrásnější kousky prádla, které prodáváme. A vy můžete být rády, že jste majitelkami drobného poprsí a můžete tyto prádlové skvosty nosit:-)

Podprsenky značky Marie Jo L´Aventure

Tato značka nabízí také atraktivní vyztužené modely výhradně s hladkými košíčky. Specializuje se na netradiční, sportovně laděné potisky. Myslí také na možnost přepínání ramínek a variabilitu nošení. Pro ženy, které preferují přirozenost a nevyhledávají vyztužené modely přidávající ňadrům na objemu, tato značka nabízí také nevyztužené hladké podprsenky bez kostic, které určitě také zaujmou.

Berte své přednosti pozitivně, v prádle máte vetší možnost volby, protože některé atraktivní modely podprsenek jsou větší velikostem bohužel zapovězené.
Váš Le Chaton

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Bash 27.07.2022 18:53

Jestli to, co mají dámy na fotkách jsou malá prsa, tak já jsem čínský bůh srandy. :D Zkuste si shánět podprdu, když i A je vám velký a mohly byste se přestrojit za chlapa, aniž byste si poprsí zavazovaly. To je teprve prča.

Jiřka 01.05.2020 13:11

Podprsenky jsou moc pekne,jen mi chybi vice jednobarevnych bez kostic. Jak tu jiz zaznelo, pro drobna prsa jsou podprsenky nepouzitelnr. Po diteti mam sirsi hrudnik a na nem nic, takze 75 me tlaci. Najit vsak podprsenku 80AA bez kostic a vystuzenou je nadlidsky vykon :(.

Vůbec nechápu, proč mají všechny modelky velká, někdy i umělá prsa, když údajně mají být podprsenky na prsa malá. Už jen to dost odrazuje, protože to působí hodně zkresleně, řekla bych až nereálně, že by taková podprsenka opravdu seděla ženě se skutečně malým poprsím. Navíc, co se týče obvodů, na které paní Konarovská často upozorňuje, což je logické, ani jeden z nabízených obvodů by třeba pro mě osobně vyhovující rozhodně nebyl. Kdybych měla mít správný obvod, byl by 55, maximálně 60 a za chvíli by byl volný + velice malá prsa, (a ano, jsem již dávno dospělá, jen hodně drobná a hubená, nic s tím bohužel nenadělám) což se v ČR bohužel sehnat nedá, dokonce ani za takovéto ceny, které si stejně málokdo může dovolit :/

Klára 20.05.2019 15:26

Podprsenky pěkné jenže u mě je problém že mám moc velký obvod a žádné prsa (jsem baculka) takže já na sebe nikdy nesehnala tu která by mi opravdu sedla když je obvod akorát tak košíčky jsou mega obrovské že bych do nich strčila celou rodinu :D takže tenhle problém ještě nikdo nevyřešil :(

Dana 16.05.2019 22:26

Podprsenky krásné, ale myslím že ani jedna by stejně vhodná nebyla. Ženy na obrázcích prsa mají. Je mi 25 let a běžně si kupuji podprsenku 75A. Bohužel i ta mi odstává. Potřebovala bych ještě menší :( Nedá se nic dělat, pod tričkem to nikdo nepozná. Spíš bych potřebovala nějakou, která bude pod oblečením vypadat hezky, ikdyž bude prázdná...

Magda 06.01.2018 13:49

Moc hezké, škoda jen, že podprsenky jsou v cenove relaci, kterou si jako studentka nemohu dovolit.

×
Sledujte nás