Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Plážové šaty, sukně a parea

Pořídíte si krásné plavky, jste z nich nadšená a už se těšíte až je na dovolené provětráte. Myslela jste ale také na nějaký svrchní kousek, který využijete přes plavky, když bude třeba se trochu zahalit? Variant je mnoho a vypadají úžasně!

Plážové doplňky k plavkám mají mnoho podob. Velice praktické je například pareo, volná sukně, která lze nosit i jako šaty nebo lehká halena. Každý výrobce plavek zpravidla myslí i na tyto okamžiky, kdy je třeba se vzdálit z pláže nebo od bazénu a jít si třeba koupit osvěžující drink. Některé plážové doplňky lze dokonce nosit i mimo pláž jako normální letní šaty, komplet s šortkami nebo sukni. Nabídka je široká, pojďme se podívat jaké jsou možnosti.

1. Pareo je základ

Velký čtyřcípý šátek z lehkého materiálu má hned několik možností jak jej lze nosit. Uvažte si ho kolem krku a máte v mžiku šaty. Poslouží skvěle i na rychlé nenápadné převlékání nebo jako pokrývka na spálená záda:-) Podívejte se na video, které natočila značka Pain de Sucre, kterou také znáte z našich butiků.

V naší nabídce najdete parea, která jsou barevně laděná s konkrétní plavkovou kolekcí:

nebo i univerzálnější jednobarevné kousky:

2. Rozevlátá sukně s dvojím využitím

Plážové sukně jsou zpravidla vyrobeny z lehkých pružných materiálů bez jakéhokoliv zapínání tak, aby byly rychle a jednoduše oblečené a stejně tak i svlečené:-) Mají pružný pas, který když vytáhnete nad prsa, máte na sobě hned minišaty. Vyrábí se opět v potisku stejném jako plavky nebo jednobarevném univerzálním provedení.

3. Haleny a tuniky

Volnější haleny s rozšířenými rukávy jsou především velmi pohodlné a vzdušné. Nic vás nikde netlačí a nesvazuje. Tuniky a haleny jsou často vyrobeny z lehce transparentních materiálů nebo mají velké rozparky či hluboké výstřihy do V, takže pod nimi krásně prosvítají plavky, což působí velice sexy.

4. Šaty, když chcete být za dámu

Plážové šaty, které prodáváme jsou velmi různorodé. Každý výrobce má svůj styl. Některé plážové šaty značek Opera, Lise Charmel nebo Andres Sarda jsou velice elegantní a nemusíte se rozhodně stydět v nich vyjít třeba do hotelové restaurace. Jiní výrobci jdou zase naopak cestou vzdušnějších lehkých šatů z pružných umělých materiálů, které rychle schnou a potisk ladí k plavkám.

5. Overaly, které si zamilujete

Overal se nezdá, ale je velice praktickým kusem oblečení. Stočíte ho do malého balíčku, dáte do tašky a máte sbaleno, neřešíte, zda se top hodí k šortkám, ani nemusíte hlídat jestli máte příliš krátkou sukni či šaty. V naší nabídce najdete lehké jednobarevné overaly, které jsou univerzální a hodí se ke všem vzorům plavek, ale i kousky v barvách jednotlivých kolekcí.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás