Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Kouzla s ramínky a netypické střihy podprsenek

Léto přímo vyzývá k tomu, pořídit si šaty či top s odhaleným dekoltem, zády nebo rameny. Nejedna z nás si ale při výběru rafinovaného kousku oblečení povzdechla nad tím, jakou podprsenku pod něj oblékne. Připravili jsme proto pro Vás několik letních tipů, které jsme seřadili podle různých druhů oblečení. A můžeme Vás ujistit, že s nimi Vám ani ten nejodvážnější top nezůstane ležet opuštěný ve skříni.

1. Topy a šaty bez ramínek

Jedním ze základních triků, které nám umožní podprsenku nosit v létě pod topy a šaty bez ramínek, je možnost jejich odepnutí. Tyto typy podprsenek jsou střiženy rovně, většinou mají vyšší střed i zadní část, aby držely správně na svém místě i bez pomoci ramínek. Velká většina z nich má navíc okraj podlepený silikonem, který dokonale přilne k tělu a podprsenku udrží pevně na svém místě celý den. Odepínací ramínka můžete samozřejmě také přepnout na zádech do kříže či zcela vyměnit za ozdobná ramínka.

Malá prsa

Velká prsa

2. Hluboký výstřih

Pod šaty či topy s hlubokým výstřihem do V je správnou volbou podprsenka s velmi nízkým středem. Tento střih ňadra navíc podrží z boku a vykouzlí tak pěkný dekolt.

Malá prsa

Velká prsa

3. Topy a šaty s holými zády

Nalepovací podprsenky

Někdy je výstřih na zádech tak hluboký, že zde neobstojí ani podprsenka bez ramínek. I pro tuto situaci existuje řešení a tím jsou nalepovací podprsenky. My jsme si oblíbili americkou značku Fashion Forms, která má s výrobou neviditelných podprsenek dlouholeté zkušenosti.

S ozdobou na zádech

Pokud máte krásné šaty s hlubokým výstřihem na zádech můžete kromě nalepovací podprsenky zvolit i podprsenku, která má zajímavě řešená záda ať už krajková nebo zdobená kamínky. Podívejte se na naše tipy.

4. Tílka a šaty s křížem na zádech nebo americkým průramkem

Tílka střihu „boxer“ nevypadají tak pěkně, když si pod ně obléknete klasickou podprsenku. Ramena by měla zůstat volná. Stejně tak šaty či volnější topy bez rukávů, které mají otevřenější americké průramky budou působit lépe, když celkový dojem nebude rušit ramínko podprsenky. V takových případech zvolte podprsenku, která má na zádech možnost sepnutí ramínek do kříže malým háčkem nebo přímo možnost křížení ramínek. Kdo hledá řešení pod sportovní top, může vybírat z naší nabídky sportovních podprsenek, z nichž většina křížení také umožňuje.

Možnost sepnutí za krkem

Podprsenky z kolekcí značek Marie Jo a Marie Jo L´Aventure mají ramínka řešená tak, že je můžete sepnout za krkem. Kromě toho lze některým z těchto podprsenek upevnit ramínka na zádech do kříže nebo zcela odepnout.

5. Podprsenky, které zaujmou

Designeři prádla některých značek se neradi drží klasické podoby podprsenek. Navrhují střihy, které dokáží zaujmout na první pohled, protože jsou prostě něco víc než klasická podprsenka. Váš outfit tak může doplnit podprsenka, která má zajímavě řešená ozdobná ramínka nebo dekolt. Tento krásný kousek prádla potom můžete klidně přiznat a vzít si jej do saka nebo otevřenějšího topu či šatů. Zkuste tedy například podprsenku se svůdnými pruhy nebo některý ze skvostů značky Chantal Thomass.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás