Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Sportovní podprsenka pro každý sport

Sedavé zaměstnání a omezený pohyb mají neblahý vliv na naše zdraví. Stále více si moderní způsob života žádá aktivnější přístup, tělocvičny a fitness centra se plní. Ať už se chystáte začít pozvolna na hodině jógy nebo si dát řádně do těla na kruhovém tréninku, vybrali jsme pro Vás ty nejoblíbenější sportovní podprsenky a doplňky z naší nabídky. Nezaručíme Vám okamžitý výsledek či Vaši vysněnou postavu, ale rádi Vám pomůžeme vybrat sportovní podprsenku s dokonalou podporou ve všech velikostech.

Nejen na drobné poprsí

Sportovní podprsenky pro menší a střední poprsí v košíčcích A-DD nabízí různé střihy, které spojují moderní design a praktické zpracování. Nejen, že Vám při sportu zajistí jemnou podporu, ale některé z nich díky push-up výztuži zároveň Vaše prsa pozvednou a vytvarují. Vyzkoušejte jak klasický pevný podprsenkový střih, tak bezkosticová bolerka na méně dynamické sporty. Výrobci si také pohráli s variabilitou ramínek a s možností zapínání.

Pro plnější velikosti

Obzvlášť u žen s plnějším poprsím je sportovní podprsenka nezbytnou součástí šatníku. V dnešní době jsou na trhu konečně dostupné sportovky, které jsou pohodlné a funkční a i ve větších velikostech pomáhají snižovat pohyb prsou jak při nejrychlejším běhu tak při nejvyšším výskoku. Na rozdíl od podprsenek určených na běžné nošení mají vysoký plný střih a jsou vyrobeny ze speciálních inovovaných materiálů pomáhajících odvádět pot od těla. Výhodou jsou také širší podložená přepínací ramínka a sportu uzpůsobené zapínání. V nabídce naleznete podprsenky vyztužené i nevyztužené, kosticové i bez kostic.

Funkční kalhotky

My v Le Chaton sice máme rádi krajkové spodní prádlo, sport ale bohužel není jednou z vhodných příležitostí, kam ho nosit. Pod sportovní oblečení se více hodí neviditelné bezešvé kalhotky klasických střihů. Přesto Vás ale nemusí nudit, často jsou ve výrazných barvách nebo doplněny kontrastními lemy a průhlednou síťovinu.

Stylové komplety a doplňky

Pro ty z Vás, které chtějí být v posilovně sladěné do posledního detailu, jsme připravili výběr několika stylových kompletů. Legíny nebo šortky můžete barevně nakombinovat s topy, odvážnější z Vás je doplní pouze sportovní podprsenkou.

Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Martina 22.01.2018 23:15

Objednáno! Už se těším až vyzkouším!

semik 04.01.2018 23:27

bohužel , nic pro mou peněženku

Marta 03.01.2018 17:18

Krásný článek. Díky za tipy.

×
Sledujte nás