Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Do nového roku se správnou sportovkou

Během prvních lednových dnů se všechny fitness centra a tělocvičny začínají plnit. Některé z Vás se rozhodly jen vyběhat vánoční cukroví a silvestrovské chlebíčky, jiné si zase daly sportovní novoroční předsevzetí. Ať už se chystáte začít pozvolna na hodině jógy nebo si dát řádně do těla na kruhovém tréninku, vybrali jsme pro Vás ty nejoblíbenější sportovní podprsenky a doplňky z naší nabídky. Nezaručíme Vám okamžitý výsledek či Vaši vysněnou postavu, ale rádi Vám pomůžeme vybrat sportovní podprsenku s dokonalou podporou ve všech velikostech.

Nejen na drobné poprsí

Sportovní podprsenky pro menší a střední poprsí v košíčcích A-DD nabízí různé střihy, které spojují moderní design a praktické zpracování. Nejen, že Vám při sportu zajistí jemnou podporu, ale některé z nich díky push-up výztuži zároveň Vaše prsa pozvednou a vytvarují. Vyzkoušejte jak klasický pevný podprsenkový střih, tak bezkosticová bolerka na méně dynamické sporty. Výrobci si také pohráli s variabilitou ramínek a s možností zapínání.

Pro plnější velikosti

Obzvlášť u žen s plnějším poprsím je sportovní podprsenka nezbytnou součástí šatníku. V dnešní době jsou na trhu konečně dostupné sportovky, které jsou pohodlné a funkční a i ve větších velikostech pomáhají snižovat pohyb prsou jak při nejrychlejším běhu tak při nejvyšším výskoku. Na rozdíl od podprsenek určených na běžné nošení mají vysoký plný střih a jsou vyrobeny ze speciálních inovovaných materiálů pomáhajících odvádět pot od těla. Výhodou jsou také širší podložená přepínací ramínka a sportu uzpůsobené zapínání. V nabídce naleznete podprsenky vyztužené i nevyztužené, kosticové i bez kostic.

Funkční kalhotky

My v Le Chaton sice máme rádi krajkové spodní prádlo, sport ale bohužel není jednou z vhodných příležitostí, kam ho nosit. Pod sportovní oblečení se více hodí neviditelné bezešvé kalhotky klasických střihů. Přesto Vás ale nemusí nudit, často jsou ve výrazných barvách nebo doplněny kontrastními lemy a průhlednou síťovinu.

Stylové komplety a doplňky

Pro ty z Vás, které chtějí být v posilovně sladěné do posledního detailu, jsme připravili výběr několika stylových kompletů. Legíny nebo šortky můžete barevně nakombinovat s topy, odvážnější z Vás je doplní pouze sportovní podprsenkou.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Martina 22.01.2018 23:15

Objednáno! Už se těším až vyzkouším!

semik 04.01.2018 23:27

bohužel , nic pro mou peněženku

Marta 03.01.2018 17:18

Krásný článek. Díky za tipy.

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.