Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Pleasure State My Fit (Austrálie)

Pleasure State My Fit ™ je odpověď na vaše nekonečné hledání dokonalé podprsenky. Tato kolekce s průlomovou inovační technologií v kombinaci s propracovaným designem nabízí celou řadu podprsenek nabízející dokonalý stupeň push-up výztuže pro každou příležitost. Každá z nich je také vybavena jedinečnou a revoluční technologií SecretService ™ , výztuží se semišovým povrchem, která se vyznačuje efektem tzv. „uchopit a držet“, který zaručuje zdvižení a setrvání na svém místě po celý den.

Super Push- Up podprsenka, zvětšující objem o 200%, vytváří velmi přirozený dekolt s mimořádně hlubokým výstřihem. Unikátní a exkluzivní semišová vnitřní výztuž nabízí nejen maximální pohodlí, ale navíc zajišťuje technicky vynikající vlastnost Push- Up efektu, který tak zůstává na svém místě po celý den. Lemy podprsenky jsou ploché, beze švů a zajišťují tak plynulý přechod látky k tělu. Zapínání podprsenky má speciálně vyrobený povrch za účelem vytvořit pocit druhé kůže. Luxusní celostrečová jemná krajka s jemnou strukturou vytváří super sexy nazdobený dekolt.

Podprsenky
Kalhotky
Ostatní produkty
×
Sledujte nás