Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Pleasure State My Fit (Austrálie)

Pleasure State My Fit ™ je odpověď na vaše nekonečné hledání dokonalé podprsenky. Tato produktová řada s průlomovou inovační technologií v kombinaci s propracovaným designem nabízí celou řadu podprsenek s dokonalou odstupňovanou push-up výztuží pro každou příležitost. Každá z nich je také vybavena jedinečnou a revoluční technologií SecretService ™ , výztuží se semišovým povrchem, která se vyznačuje efektem tzv. „uchopit a držet“, který zaručuje zdvižení a setrvání na svém místě po celý den.

Hledáte podprsenku s výrazným push-up efektem? Pak je pro vás super push-up podprsenka Pleasure State My Fit jasným favoritem!

Speciálně tvarovaná push-up výztuž dokáže zvětšit objem prsou až o 200%. Díky unikátnímu semišovému povrchu vnitřní části košíčku podprsenka perfektně sedí na svém místě po celý den. Lemy podprsenky jsou ploché, beze švů a zajišťují tak plynulý přechod látky k tělu. Vybrat si u nás můžete hladkou či krajkovou variantu a to navíc v několika barevných provedeních.

Podprsenky
Kalhotky
Ostatní produkty
×
Sledujte nás