Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Naše poslání

Nádherné zboží, příjemné prostředí, odborná rada a skvělý servis. To jsou naše hlavní principy, které mají vést k dokonalému pocitu našich klientek i klientů.

Naše společnost vznikla na základě touhy Heleny Konarovské přijít na kloub oblékání větších velikostí vnad, na její vášni pro krásné sofistikované kousky spodního prádla a hlavně na jejím lidském přístupu a radosti z dobrého pocitu spokojených klientek.

Celý náš tým si v sobě nese všechno, co stálo za vznikem i úspěchem Heleny Konarovské a Le Chaton. Vzhledem k tomu, že jsme rodinná firma, je pro nás mnohem jednodušší udržet týmový duch a starat se o pohodovou atmosféru.

Našim posláním je Vaše radost a spokojenost a to v oblasti, která je intimní a může Vám výrazně ovlivnit život. Věříme, že se nám daří toho využít v pozitivním slova smyslu a budeme dělat vše proto, aby to tak zůstalo.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Lenka 05.04.2021 14:58

Škoda že nemáte prodejnu v Ostravě!Ta by se taky uživila

Irena 26.01.2020 14:13

Souhlasím s Danou! Velice bych uvítala obchod se stejně profesionálním osazenstvem v Brně. A jistě nejsem z Jihomoravského kraje sama. Osobně nemám zrovna dobré zkušenosti s prodavačkami v obchodech se sortimentem spodního prádla, především s jejich schopností poradit se správným výběrem, individuální přístupem a někdy i s jejich, bohužel, neschopností empatického a profesionálního přístupu k zákaznícím. Takže můžeme jen závidět ženám z Prahy a okolí, že mají La Chaton, paní Konarovskou a profesiolní osazenstvo u kamenných obchodech. Rozhodně musím vyzdvihnout ochotu, trpělivost a vstřícnost paní vedoucí e-shopu Vokounové. Mnohokrát děkuji, paní Vokounová.

Dana Šťastná 28.04.2018 11:46

Dobrý den,velká škoda,že nemáte obchůdek v Brně.

×
Sledujte nás