Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Historie Le Chaton

První obchod Le Chaton jsme otevřeli v roce 2003 v Opletalově ulici 18. Zakladatelka společnosti Helena Konarovská jej otevřela po letech sbírání zkušeností a to hlavně proto, aby mohla nabídnout kvalitní sortiment ve všech velikostech. Začátky nebyly lehké, ale nakonec se podařilo vybudovat stálou klientelu, která osobitý přístup Heleny Konarovské a velký výběr světového spodního prádla ocenila.

O nás

Jak vznikl Le Chaton

Helena Konarovská se po několika letech v prodeji spodního prádla rozhodla v roce 2003 založit vlastní společnost a otevřít svůj obchod s luxusním spodním prádlem na adrese Opletalova 18, Praha 1. Jako název firmy bylo po rodinné poradě zvoleno Le Chaton, což ve francouzštině znamená kotě. Zaměření bylo na kvalitní a krásné francouzské spodní prádlo značek Lise Charmel, Éprise, Ravage, Millesia a dalších. Během let se Heleně Konarovské spolu s rodinou podařilo rozšířit nejen sortiment, ale i počet obchodů.

Současnost

V současné době máme 6 kamenných prodejen a jeden internetový obchod. Náš sortiment se rozrostl o australské, italské, belgické, německé a americké značky. Máme nyní více než 40 luxusních značek a velký výběr střihů barev i materiálů ve všech velikostech. Zaměřujeme se především na radu s výběrem správné velikosti, protože víme, že pro každou ženu je velikost podprsenky trochu oříšek. Správná velikost dokáže zázraky nejen se sebevědomím.

Každý rok se účastníme veletrhu v Paříži a to již více než 10 let. Na této světově nejvýznamnější události luxusního spodního prádla pro Vás vybíráme nové kolekce a sledujeme trendy z našeho oboru.

Jsme exkluzivní prodejci více než 10 značek, mezi něž spadají značky Cadolle, Woolrich, Crescentini, Ines de Castilho, Pain de Sucre, Suggest, Nicole Olivier, Raffaela d'Angelo a další.

Pro představení nových trendů a kolekcí světových značek pořádáme od založení společnosti každý rok luxusní módní přehlídky. Některé z nich najdete zde.

Naším hlavním cílem je spokojenost klientek, ale i klientů a určitě se budeme snažit naše služby dále zlepšovat. Máme v plánu mnoho vylepšení, na které se můžete těšit. :-) Více o našem poslání.

Jak běžel čas s Le Chaton

2003 – První obchod

Naši společnost Le Chaton (LE CHATON, spol. s r.o.) založila Helena Konarovská a v roce 2003 otevřela svůj první obchod v Opletalově ulici 18. Hlavním důvodem bylo, že již získala mnoho zkušeností s prodejem spodního prádla a měla dojem, že nikdo není ochoten objednávat větší velikosti, po kterých je ovšem velká poptávka. Začátky nebyly lehké, ale nakonec se podařilo vybudovat stálou klientelu, která osobitý přístup Heleny Konarovské a velký výběr světového spodního prádla ocenila.

2007 – Spuštění první verze internetového obchodu

V tomto roce jsme se rozhodli, že pro mimopražské zákazníky spustíme možnost dálkového prodeje. Zpočátku jsme se vyhýbali slovu e-shop, ale dnes už to neřešíme. :-). První podklady jsme skenovali z katalogů, protože ani výrobci nevěřili, že by dálkový prodej měl v tomto oboru šanci. Ukázalo se, že nejen nabídka, ale také mnoho informací umístěných na internetu je pro naše klientky velmi zajímavé.

2008 – Druhý obchod

Po 5 letech fungování obchodu v Opletalově ulici se na základě úspěchů rozhodla Helena Konarovská otevřít další obchod. Jednalo se o obchod Le Chaton CHARMANT ve Vodičkově ulici 20.

2011 – Obchod s dámskou konfekcí a první Le Chaton OUTLET

Další rozšíření obchodů následovalo až v roce 2011, kdy jsme otevřeli obchod s luxusní dámskou konfekcí Le Chaton CHIC v ulici Politických vězňů 21 a první Le Chaton OUTLET v Dolních Břežanech.

2012 – Obchod s pánským spodním prádlem

V roce 2012 jsme otevřeli obchod s luxusním pánským spodním prádlem Le Chaton MAN ve Vodičkově ulici 20 v pasáži.

2013 – Druhý Le Chaton OUTLET ve Finské a další události

říjen

listopad

  • otevření nového outletu v Praze ve Finské ulici.

prosinec

  • otevření historicky prvního obchodu mimo Prahu a to v nádherných světlých prostorách na náměstí Republiky v Plzni!

2017

  • přestěhování naší prodejny v Plzni do nových prostor v Sedláčkově ulici

2020 – Otevření nového obchodu v Brně v pasáži Jalta

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Pavlína 22.07.2022 23:19

Dobrý den uvažujete o prodejně v Liberci ? Zdejším ženám by jste zachránila životy . Prodejen je tu několik , ale odbornic na PRAVÉ poprsí českých žen 0. Zoufale jsem prošla několik z nich, bohužel mi nikdo nepomohl. Moc Vás prosím popřemýšlejte třeba jen o malé prodejně v Liberci . JSME OCHOTNÉ PŘIPLATIT SI ZA ODBORNOU POMOC !!! Moc si Vás a vaší práce vážím. Přeji všechno nej, nej, nej .

Alena 15.02.2019 16:28

Dobrý den - uvažujete o kamenné prodejně v Brně?

×
Sledujte nás