Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Náš sortiment

Na této stránce najdete seznam většiny značek, které nabízíme v našich obchodech (z nichž většinu najdete i v nabídce našeho e-shopu ). Sortiment vychází z našich dlouholetých zkušeností, proto zde najdete opravdu nejlepší světové značky. Nejvíce jsou zastoupené značky francouzské, které se právem řadí mezi nejlepší světové výrobce, a to jak po stránce kvality zpracování, tak z hlediska designu. Pro prádlové novinky si jezdíme již 13 let pravidelně na světový veletrh v Paříži, kde pro Vás vybíráme nádherné a zároveň kvalitní prádlo a plavky, abyste u nás v obchodech měli z čeho vybírat. Snažíme se, aby náš sortiment pokryl veškerou poptávku Vás klientek a abyste s prádlem mohly být spokojené.

Spodní prádlo

Mezi hlavní značky našeho sortimentu patří čtyři produktové řady značky Lise Charmel. Jedná se o francouzské luxusní prádlo, které nabízí širokou paletu střihů i designů, tak aby si mohla vybrat každá žena. Základní značka Lise Charmel je pro ženy, které si potrpí na luxusní krajku. Éprise nabízí také krajkové modely, ale tentokráte pro vnadnější poprsí. Antinea je luxus na každodenní nošení, krajku používá méně, výjimkou nejsou ani hladké modely. Antigel je značka na volné dny. Má pestré potisky a veselé barevné kombinace.

Dalšími francouzskými značkami v našem sortimentu jsou Simone Perele jež vyrábí něžné krajkové prádlo a také luxusní podprsenky s moldovanými košíčky. Značka Aubade vyniká dokonalým střihem půlové nevyztužené podprsenky a vyrábí rovněž plavky. Velice charakteristickou tvář si již po dlouhá desetiletí zachovává značka Chantal Thomass, která je opravdu výjimečná a nedá se s ničím zaměnit. Originální jsou také punčochové modely této značky, kterou prodáváme jen v butiku v Opletalově ulici.

V Belgii vznikají čtyři značky výrobce Van de Velde. Nejzákladnější a rovněž nejstarší značkou je PrimaDonna specializující se na vetší košíčky v luxusním pevném krajkovém provedení. Její sestrou je značka Marie Jo, která klade důraz na eleganci a provedení střihů. Mladší jsou značky Twist a L´Aventure , které mají svou klientelu zejména mezi ženami, které hledají komfort , mají rády hladké prádlo a nebojí se moderních barevných kombinací a nekonvenčního vzhledu prádla.

{{produkt: 25434 25439 1­4519 8656 26402 8990 }}

Mezi světové top značky jistě patří také australská Pleasure State, která má rovněž více produktových řad, aby uspokojila všechny typy žen.Jejich prádlo má dokonale propracovaný detail, nezaměnitelný rukopis a neotřelý styl. Produktová řada O.M.B. se zabývá dokonale padnoucími a hlavně přirozeně vypadajícími zvětšujícími podprsenkami. Italský design v našem sortimentu zastupuje značka Cotton Club, jejímž prodejem se zabýváme už od počátku a nikdy nás zatím nezklamala. Řecká značka Luna má v našem sortimentu také své místo, protože nabízí luxusní sofistikovaně řešené modely.

Korzety

Naše společnost jako jediná v České republice nabízí originální korzety francouzské značky Cadolle a anglické značky Woolrich. Jedná se o dvě nejlepší světové značky specializované na korzety.

Kvalita korzetů Cadolle je zaručena rodinnou tradicí nejstarší světové značky spodního prádla, která se momentálně může pochlubit pátou generací. Zakladatelka společnosti madam Herminie Cadolle je považována za vynálezce podprsenky a moderních korzetů. První obchod založila roku 1887.

Značka Jane Woolrich, která opět nese jméno své designérky a zakladatelky madam Woolrich vyniká jemností a originalitou. Každý korzet je šit na objednávku Heleny Konarovské podle materiálů, barev a doplňků, které vybírá na veletrhu v Paříži, kde se s madam Woolrich setkáváme. Pro její korzety je typická ženskost a zdobnost.

Plavky

Náš plavkový sortiment zahrnuje širokou škálu značek. Snažíme se na pláž vybavit každou ženu, ať má poprsí vel. A nebo ji příroda obdařila velikostí G či H. Zaměřujeme se také na to, abychom vybrali každé ženě správný střih a barevnou kombinaci, která by seděla k její postavě a typu nejlépe. V neposlední řadě nabízíme také spoustu plážových doplňků jako jsou parea, šaty, tuniky, topy a jiné, do kterých se můžete příjemně schovat, ale zároveň být na pláži za hvězdu.

Pro ženy jež mají rády vyztužené košíčky a pěkně vytvarovaná ňadra máme velmi oblíbenou maďarskou značku Magistral. Pěkné a nápadité plavkové modely vyrábí také známá značka Lise Charmel a její značka Antigel, od které nabízíme i prádlo. Tyto značky jsou zárukou kvality. Další značkou, která se kromě prádla pustila rovněž do výroby plavek je francouzský Aubade. Nepotrpí si na bláznivé barevné kombinace, jejich plavky mají čistý vypracovaný design z luxusních materiálů.

Na velké košíčky se zaměřují značky Sunflair a Opera. Pro nás je důležité, že kromě bikin nabízí ve svém sortimentu také tankiny a krásné celkové plavky. Téměř ke všem plavkovým modelům jsou do barevné kombinace navrženy i svrchní přehozy přes plavky (parea, sukně, haleny). V malé míře prodáváme také plavky anglické značky Panache, jež je na velké košíčky specialista. Novinkou v našem sortimentu je australská značka Seafolly, která se nebojí experimentovat s barevnými ani retro vzory a jejich plavky mají šťávu. Jsou veselé a to k létu a slunci přeci patří. Do plavkové výroby se směle pustila také tradiční prádlová značka Simone Péréle. Jejich plavky jsou velice vkusné, používají klasické střihy a velmi kvalitní materiály.

Na veletrhu v Paříži jsme našli také něco opravdu speciálního a to je trojice originálních značek Pain de Sucre, Nicole Olivier a Raffaela d´Angelo. Jsou opravdu vrcholem luxusu a umu francouzských a španělských návrhářů. Tyto plavky prodáváme jako jediní v ČR a vybíráme z nich na veletrhu jen ty nejzajímavější kousky, takže si můžete být jistá, že v nich nepotkáte kamarádku a každý se za Vámi otočí:-)

Sportovní a kojící podprsenky

Ze sortimentu mnoha různých sportovních podprsenek jsme pro Vás vybrali hlavně jednu, dle nás tu nejlepší. Jedná se o unikátní výrobek britské značky Panache. Jejich Sports bra je na trhu světovou jedničkou díky své úžasné schopnosti kompenzovat pohyby ňader při sportovní aktivitě a poskytnout ženám maximální pohodlí při nošení. Tato podprsenka je navržena speciálně pro větší košíčky (D-HH). Více zde. Dalším výrobcem, který má i sportovní řady produktů je značka PrimaDonna.

Pro menší poprsí doporučujeme vyzkoušet sportovní podprsenky značek Maidenform nebo Marie-Jo.

Z kojících podprsenek jsme pro Vás z celé nabídky na trhu vybrali také to nejlepší. Jedná se o kojící podprsenku značky Mammae, která přichází s revolučním řešením a to je odepínání košíčků do strany. Toto řešení usnadňuje kojení a je diskrétnější a pohodlnější. K podprsence se dodávají také náhradní prací vsadky v barvě prádla. Navíc provedení podprsenky je i vzhledově zajímavé a prsa pěkně tvaruje a drží, na rozdíl od nevyztužených podprsenek, které by se měly používat spíše jen na spaní. Podprsenka se vyrábí až do velikosti košíčků H. Dále můžete vybírat i ze značek Heidi Klum a Panache.

Punčochy

V našich kamenných prodejnách najdete také široký sortiment kvalitního punčochového zboží. Prodáváme punčochy a punčocháče značek Omsa, Oroblu, Cavallini, Gerbe a Chantal Thomass. V našem internetovém obchodě naleznete kompletní nabídku francouzské značky Gerbe.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.