Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Rande vánoční

06.11.2008 Trojský zámek

Motto letošní přehlídky bylo: „Napiš mi něhu miláčku vločkami sněhu z obláčku o princi s kněžnou, o kvítku, napiš mi něžnou povídku.“ – K.Kryl. Jak motto napovídá, celá módní show se nesla v duchu zimní a vánoční atmosféry. Před vstupem do nádherného Trojského zámku si každý host mohl vylít olovo, potěšit se hudbou Pražského hradebního orchestru a zahřát se džbánkem svařeného vína.

Napiš mi něhu miláčku vločkami sněhu z obláčku

Tradiční předvánoční přehlídka luxusních značek spodního prádla butiku Le Chaton proběhla v pražském Trojském zámku. Modely Lise Charmel, Rittrati, Chantal Thomass, Antigel, Aubade, Valery a další, nevyjímaje korzety Wolrich a Cadolle, byly k vidění na nejkrásnějších českých modelkách jako je Kateřina Konvalinka Průšová, Monika Horáková, Daniela Frantzová, Dina Cassama, Michaela Řeháková, Kateřina Krňanská a další.

Motto letošní přehlídky bylo: „Napiš mi něhu miláčku vločkami sněhu z obláčku o princi s kněžnou, o kvítku, napiš mi něžnou povídku.“ – K.Kryl. Jak motto napovídá, celá módní show se nesla v duchu zimní a vánoční atmosféry. Před vstupem do nádherného Trojského zámku si každý host mohl vylít olovo, potěšit se hudbou Pražského hradebního orchestru a zahřát se džbánkem svařeného vína. V příjemném prostředí sálu Trojského zámku pak uvítala hosty Helena Konarovská, která zahájila přehlídku, v níž se jako první na pódiu objevila Kateřina Konvalinka Průšová v luxusním spodním prádle značky Lise Charmel. V bohatém programu prezentace kolekcí spodního prádla se představily dále značky Antigel, Antinea, Marlies Dekkers, Chantal Thomass, Rittratti a další.

„Jako žhavá novinka byla k vidění také australská značka Pleasure State. Atmosféru akce dokreslil dětský sbor s písní K. Kryla Anděl. Poté byla předvedena kolekce Jany Berg s názvem „Jen tak“. Před vrcholem večera, kterým je vždy přehlídka ručně šitých originálních korzetů anglické značky Woolrich a francouzské značky Cadolle, zpestřila módní přehlídku výborná skupina Čechomor, přestože z důvodu prostorových dispozic mola „pouze“ ve složení František Černý a Karel Holas. Po již zmíněném předvedení luxusních korzetů Cadolle a Woolrich následovalo defilé v doprovodu zvonění dětského sboru a symbolického sněžení. Nutno dodat, že milou návštěvou letošního ročníku byla sama Madam Woolrich se svým manželem,“ uvedl k akci Miroslav Konarovský z LE CHATON.

Správné spodní prádlo dělá s tělem zázraky – důležitý je tvar košíčků, taktizuje se s ramínky a je toho spousta, co se dá s prádlem vymyslet a čím ho ozvláštnit. Jak ale říká odbornice na spodní prádlo Helena Konarovská jsme u nás, bohužel, v nošení spodního prádla trochu pozadu, i když dnes už je na trhu obrovský výběr, ženy se v něm stále nedokáží orientovat, a co je důležité, hlavně neznají svoji správnou velikost. Pokud tento problém vyřešíme, je z čeho vybírat. Díky dlouhému vývoji mají exkluzivní značky dnes už prádlo dobře promyšlené, aby v něm zůstala ženskost, bylo nejenom funkční, ale i krásné.

zdroj: Moda.cz

Fotografie z přehlídky
×
Sledujte nás