Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Ohlédnutí s Le Chaton 2018

15.11.2018 Trojský zámek

Dne 15.11. proběhla naše tradiční listopadová módní přehlídka. V tomto roce jsme oslavili 15. výročí a tak se přehlídka nesla v duchu ohlédnutí na uplynulé roky. I proto bylo na přehlídce k vidění kromě novinek i několik starších modelů. Atmosféru při příchodu svou hrou naladil smyčcový kvartet.

Dne 15.11. proběhla naše tradiční listopadová přehlídka. Vzhledem k tématu přehlídky jsme se po letech s nostalgií vrátili do nádherných prostor Trojského zámku. Scéna byla stylizována v duchu zámeckých fresek a molu vévodil obraz Petera Paula Rubense před kterým se celá přehlídka odehrávala.

Modely předvedlo 25 modelek a 5 modelů. Již tradičně to byly ty nejkrásnější modelky u nás :-) v čele s Eliškou Bučkovou, Kateřinou Průšovou, Taťánou Makarenko, Veronikou Chmelířovou, Ivetou Vítovou (Lutovskou), Lucií Kovandovou nebo Dinou Cassama. Modelů se představilo celkově přes 200, od romantických po velmi sexy.

Začátek přehlídky byl věnován ohlédnutí a proto bylo možné si prohlédnout nostalgické modely doplněné klobouky a boa v duchu kabaretu. Další vstupy přehlídky představovaly jednotlivé značky v co nejkrásnějším světle. Jako první se představila australská značka Pleasure State se skvěle padnoucími střihy v klasických barvách. V dalším vstupu se předvedly francouzské značky Lise Charmel, Antigel, Simone Pérèle a Implicite.

V první půlce se představily ještě designérské značky Andres Sarda, Chantal Thomass, Ritratti, Valery a RCrescentini. Za pozornost stojí také nádherná kolekce hedvábných košilek a svetrů Marjolaine.

Druhá půlka byla věnována dvěma zcela novým značkám v naší nabídce. Jsou to kolumbijské značky plavek s nádhernými originálními vzory a nápaditými střihy Maaji a Agua Bendita.

Jako host na přehlídce vystoupila již tradičně módní návrhářka Iveta Řádková.

K malému rozptýlení od spodního prádla přispěly svými vstupy tanečnice a Alex Dowis se svou světelnou show na téma zrození ženy. Prohlédněte si fotogalerii nebo video se záznamem módní přehlídky. Věříme, že se Vám bude líbit.

Fotografie z přehlídky
×
Sledujte nás