Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Jiskření Le Chaton

01.11.2012 Rothmayerův sál

Dne 1.11.2012 se uskutečnila tradiční každoroční přehlídka butiků Le Chaton Heleny Konarovské. Tentokráte se konala v honosných prostorách Rothmayerova sálu na Pražském hradě.

Jak jsme jiskřili na Hradě!

Dne 1.11.2012 se uskutečnila každoroční módní přehlídka butiků Le Chaton Heleny Konarovské. Letošní přehlídka nesla název Jiskření Le Chaton a uskutečnila se v prestižních prostorách Rothmayerova sálu na pražském hradě.Předvedeny byly všechny novinky nejvýznamnějších světových značek spodního prádla, ale i trendy v dámské konfekci prostřednictvím francouzské značky Aventures des Toiles.Jako hosté vystoupila taneční skupina a mužská vokální pěvecká skupina Gentleman singers.

Módní přehlídka byla rozdělena do tématických vstupů doprovázených slovem Heleny Konarovské a pěknou podkresovou hudbou.

Na úvod přehlídky pronesla paní Helena Konarovská slavnostní přípitek a spolu s modelkami a skupinou Gentlmen singers hosty přivítala. Následovala píseň skupiny Gentleman singers.

První vstup byl věnován značce Chantal Thomas, která je zcela nevšední návrhářskou značkou, vyrábějící menší kolekce s velkou invencí a originalitou. V dalším vstupu se představila oblíbená značka Heleny Konarovské – Lise Charmel spolu se značkou Antinea. Poté následoval vstup věnovaný košilkám a nevšednímu prádlu Ritratti. Ritratti je italská značka, která použivá nejdražší materiály a originální střihy. Košilky byly z velké části od značky Cotton Club, ale prezentováno bylo i několik košilek Pleasure state a Aubade. Na záver třetího vstupu představila Helena Konarovská novou značku plavek, kterou najdete v našich buticích tuto sezónu. Jedná se o australskou značku Shan.

Čtvrtý vstup byl věnovaný značce Pleasure State. Tato značka nás nepřestává překvapovat nevšední kombinací hedvábí a krajky, čímž si vysloužila velký prostor na naší přehlídce. Představili jsme prakticky vše, co si tato značka na tuto sezónu připravila. Po čtvrtém vstupu následovalo překvapení v podobě tří elegantních šatů od italské značky Ritratti, které opravdu berou dech. Po elegantním a klidném vstupu šatů, zařadila Helena Konarovská na program dravé až extravagantní modely punčochového zboží Emilio Cavallini.

Již několik let představujeme na našich přehlídkách i sortiment našeho butiku s dámkou konfekcí francouzské značky Aventures des Toiles. Tato konfekce je inspirována obrazy předních světových malířů, které k těmto účelům značka každý rok osloví.

Na závěr každé naší přehlídky mohou naši klienti spatřit nejkrásnější kousky z našeho sortimentu a to jsou ručně šité originální korzety franouzské značky Cadolle a anglické značky Jane Woolrich.

Po defilé všech jednadvaceti modelek a dvou modelů se sál rozloučil s Helenou Konarovskou potleskem ve stoje. Věříme, že i Vám se budou líbit fotky a videa z naší přehlídky.

Fotografie z přehlídky
×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.