Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marjolaine (Francie)

Značka Marjolaine již více jak 70 let tvoří potěšení z dokonalého nočního a domácího prádla. Kombinuje nejmodernější technologie a tradiční výrobu luxusního prádla, které se v rodinné firmě dědí po několik generací. Každou sezónu přichází značka Marjolaine se širokou nabídkou kolekcí, které odpovídají aktuálním módním trendům za použití těch nejluxusnějších materiálů, především prvotřídního hedvábí a krajky z Calais. Také proto byla značka v roce 2015 na veletrhu v Paříži oceněná titulem Designér roku.

„Dokonalé spojení krajky a hedvábí…“

V naši nabídce naleznete vybrané noční košilky a svetry z jemného hedvábí, kašmíru a vlny, vše dokonale doplněno krajkou, která je ručně vystřihována a pro každý kousek až téměř umělecky zpracována.

Prezentace Marjolaine na módní přehlídce na veletrhu v Paříži 2015, kde se zaslouženě stala tato nádherná značka designerém roku 2015.

Ostatní produkty
×
Sledujte nás