Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo (Belgie)

Značka Marie Jo je první a původní značkou rodinné belgické firmy specializované na spodní prádlo Van de Velde. Z původního názvu Marie Jolie bylo vytvořeno dnes již celosvětově znamé jméno Marie Jo. Značka vyrábí podprsenky nevyztužené i vyztužené, krajkové i hladké, barevné i klasické a to vše do velikosti košíčku F.

Síla přírody a přirozená krása se stala inspirací značky Marie Jo pro sezónu jaro/léto 2019.

Vůně rozkvetlé jarní louky a jemné barvy potěší všechny něžné duše v kolekci Ray. Ač je Francoise něžné jméno, v podání značky Marie Jo je to kolekce plná smyslnosti, v tmavě růžové si vás navíc podmaní svou pozitivní energií. Oblíbená kolekce Avero naopak vsadila na jemnou světle růžovou, která nechá vyniknout vaši přirozenou ženskou krásu.

Nejznámější a nejoblíbenější kolekce Avero patří mezi legendární stálice sortientu firmy Marie Jo. Hladké prádlo s jemným kostičkovaným reliéfem je oblíbené hlavně díky dokonalému propojení pohodlných a skvěle padnoucích střihů, kvalitních materiálů a atraktivního designu. Kolekce je zdobena kytičkami na ramínkách podprsenek a na různých částech kalhotek. Podprsenky mají navíc variabilní ramínka, můžete je nosit sepnutá za krkem nebo na zádech do kříže. Avero je dostupné stále ve 4 barvách: černá, tělová,natural a bílá. Každou sezónu přichází výrobci s novou fashion barvou a někdy se pouští i do různobarevných ramínek.

podprsenka vyztužená flower garden Marie Jo - Alice
2 470 Kč CZK
Košíčky A-E
podprsenka vyztužená wild rose Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená lily rose Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená iced coffee Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená dune Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená black Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená natural Marie Jo - Jane
2 470 Kč CZK
Košíčky A-E
podprsenka vyztužená satin grey Marie Jo - Meryl
podprsenka vyztužená rose boudoir Marie Jo - Meryl
2 610 Kč CZK
Košíčky A-E
12
×
Sledujte nás