Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo (Belgie)

Značka Marie Jo je první a původní značkou rodinné belgické firmy specializované na spodní prádlo Van de Velde. Z původního názvu Marie Jolie bylo vytvořeno dnes již celosvětově známé jméno Marie Jo. Již od roku 1981 nabízí ženám kvalitu v podobě krásného a designového prádla.

„Vytvořeno pro každodenní oslavu života a lásky…“

Prádlo značky Marie Jo je vyráběno pro moderní sebevědomé ženy, které si chtějí užívat komfort, kvalitu a neodolatelný vzhled. Každý model je dlouze zkoušen a vylepšován v ateliéru značky opravdovými ženami, které pomáhají dělat z obyčejného kusu prádla neobyčejný zážitek při nošení. Protože každý detail je důležitý.

Ať už ráda trávíte léto na rozkvetlé louce, u moře či ve vlastní květinové zahradě, Marie Jo má něco pro každou z vás. Sezóna jaro/léto 2020 se nese v duchu pohody, krásných barev a elegantního ženského designu s jemnými retro prvky.

Oblíbená kolekce Avero přichází s lahodnou barvou ananasu, která je pro pohodové léto jako stvořená. Zářivé barvy a elegantní ženskost květinové výšivky se představuje v nové kolekci Amber. Pro nevěsty máme připravenou kolekci Christy, která se pro svou klasickou svatební barvu a jemnou retro krajku stane symbolem jejich velkého dne.

Nejznámější a nejoblíbenější kolekce Avero patří mezi legendární stálice sortientu firmy Marie Jo. Hladké prádlo s jemným kostičkovaným reliéfem je oblíbené hlavně díky dokonalému propojení pohodlných a skvěle padnoucích střihů, kvalitních materiálů a atraktivního designu. Kolekce je zdobena kytičkami na ramínkách podprsenek a na různých částech kalhotek. Podprsenky mají navíc variabilní ramínka, můžete je nosit sepnutá za krkem nebo na zádech do kříže. Avero je dostupné stále ve 4 barvách: černá, tělová,natural a bílá. Každou sezónu přichází výrobci s novou fashion barvou a někdy se pouští i do různobarevných ramínek.

12
×
Sledujte nás