Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo (Belgie)

Značka Marie Jo je první a původní značkou rodinné belgické firmy specializované na spodní prádlo Van de Velde. Z původního názvu Marie Jolie bylo vytvořeno dnes již celosvětově znamé jméno Marie Jo. Značka vyrábí podprsenky nevyztužené i vyztužené, krajkové i hladké, barevné i klasické a to vše do velikosti košíčku F.

Oblíbené kolekce v sytých barvách, ale také i dechberoucí novinky s luxusními detaily. To vše a mnohem více naleznete v kolekcích značky Marie Jo pro sezónu podzim/zima 2019.

Rozkvetlá kolekce Sakura se vrací v tmavě modré barvě s něžnými růžovými kvítky. Myslíte si, že základní barvy nemůžou být módní záležitostí? O opaku vás přesvědčí oblíbená kolekce Pearl. Na tmavě zelenou vsadila nejen vaše oblíbená stálice Avero, ale i nová kolekce Alice se svým květinovým vzorem. Velice krásnou novinkou je i kolekce Margot v černé a červené barvě, která se zahalila do luxusní krajky.

Nejznámější a nejoblíbenější kolekce Avero patří mezi legendární stálice sortientu firmy Marie Jo. Hladké prádlo s jemným kostičkovaným reliéfem je oblíbené hlavně díky dokonalému propojení pohodlných a skvěle padnoucích střihů, kvalitních materiálů a atraktivního designu. Kolekce je zdobena kytičkami na ramínkách podprsenek a na různých částech kalhotek. Podprsenky mají navíc variabilní ramínka, můžete je nosit sepnutá za krkem nebo na zádech do kříže. Avero je dostupné stále ve 4 barvách: černá, tělová,natural a bílá. Každou sezónu přichází výrobci s novou fashion barvou a někdy se pouští i do různobarevných ramínek.

podprsenka vyztužená living coral Marie Jo - Pearl
podprsenka vyztužená patine Marie Jo - Pearl
podprsenka vyztužená natural Marie Jo - Pearl
podprsenka vyztužená black Marie Jo - Pearl
podprsenka vyztužená orchid petal Marie Jo - Pearl
2 420 Kč CZK
Košíčky A-E
podprsenka vyztužená botanique Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená wild rose Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená dune Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená black Marie Jo - Jane
podprsenka vyztužená natural Marie Jo - Jane
2 470 Kč CZK
Košíčky A-E
-20%
plavky dvoudílné nevyztužené riviera Marie Jo - Laura
2 752 Kč3 440 Kč CZK
Košíčky E
-20%
plavky dvoudílné vyztužené flori Marie Jo - Laura
2 976 Kč3 720 Kč CZK
Košíčky D
12
×
Sledujte nás