Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo L'Aventure (Belgie)

Mladší sestřička firmy Marie Jo prádlo Marie Jo L'Aventure si zachovává ověřené střihy své starší sestry, ale používá výhradně hladké materiály. Oblíbená je především pro jednoduché a hladké linie prádla, sportovnější vzhled a velkou, někdy až netradiční, barevnost.

Každodenní komfort a luxusní detaily se staly poznávacím znamením nových kolekcí značky Marie Jo L´Aventure pro sezónu podzim/zima 2019.

Podzimní kolekce nemusí být nudné, důkazem je kolekce Rudolf a jeho rozpustilý puntík v červené a smetanové barvě. Kolekce Don vsadila na temně elegantní černou s brilantně zpracovaným vzorem kostky. I za chladného počasí vás přiměje k pohybu sportovně laděná kolekce Ventura s melírovaným potiskem v barvě chill. Ani kolekce Tom nezůstala pozadu a představuje se vám v luxusní stříbřitě šedé barvě.

Ramínka, která pod letními topy upoutají pozornost a navíc jsou variabilní, příjemný hladký materiál a velký výběr střihů podprsenek dělají ze stálé kolekce Tom bestseller této značky. Je stále skladem v 5 barvách: caffe latte, charcoal, natural, white a scarlet. V případě, že si kolekci oblíbíte, budete se jistě těšit každou sezónu na novou fashion barvu.

×
Sledujte nás