Srdečně vás zveme na probíhající slevovou akci u nás v Le Chaton. Od 16. do 26.9. můžete nakoupit s 50% slevou ve všech obchodech ×
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo L'Aventure (Belgie)

Mladší sestřička firmy Marie Jo prádlo Marie Jo L'Aventure si zachovává ověřené střihy své starší sestry, ale používá výhradně hladké materiály. Oblíbená je především pro jednoduché a hladké linie prádla, sportovnější vzhled a velkou, někdy až netradiční, barevnost.

Tuto sezónu se u značky Marie Jo L´Aventure můžete těšit na sportovně laděnou kolekci Salvador s nádherným body v černé barvě. Pastelově žlutou a bílou barvu si pro vás připravila kolekce Charles. Naopak s výraznou růžovou zazáří oblíbený Tom a také korálový tón v podání kolekce Poul vás nenechá spát. Milovnice zajímavých potisků si přijdou na své s řadou Rem a jejím netradičním zpracováním barvy camouflage a oblíbené kostky.

Ramínka, která pod letními topy upoutají pozornost a navíc jsou variabilní, příjemný hladký materiál a velký výběr střihů podprsenek dělají ze stálé kolekce Tom bestseller této značky. Je stále skladem v 5 barvách: caffe latte, charcoal, natural, white a scarlet. V případě, že si kolekci oblíbíte, budete se jistě těšit každou sezónu na novou fashion barvu.

×
Sledujte nás