Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Mammae (Belgie)

Belgickou značku prádla pro kojící maminky založily před několika lety Martine a Eva Boonen, které se rozhodly z důvodu nedostatku pohodlných a hezkých podprsenek pro kojení, navrhnout vlastní kolekci.

Na svět přišla podprsenka, která dokonale splňuje požadavky maminek. Díky několika patentům je prádlo Mammae naprosto funkčním, diskrétním a elegantním kouskem. Na rozdíl od klasických kojících popdrsenek se košíček otevírá do strany a ňadro zůstává při kojení více zahalené. Příjemným doplňkem jsou pratelné kulaté vsadky v barvě prádla, které nemusíte během kojení nikam odkládat,ale zasunete je pohodlně do odklopeného dílu podprsenky a máte je tak rychle po ruce.

Jak snadné a diskrétní je kojení s podprsenkou Mammae vidíte na prezentačním videu této značky.

S kojícími podprsenkami ve větších velikostech byl vždycky velký problém. I když na trhu kojící podprsenky ve větších velikostech jsou, slouží dobře jen k účelu kojení, ale už bohužel ne k tomu, aby se v nich maminky cítily dobře a pěkně vypadaly. Značka Mammae nabízí kojící podprsenky z kolekce Plus ve velikostech košíčků E-H, které dávají ňadrům dostatečnou oporu a díky moldovaným košíčkům také pěkný tvar. Systém otevírání košíčků je stejný jako u dalších řad této značky. Podprsenka se vyrábí ve dvou barvách: béžovo-černé a fialové.

×
Sledujte nás