Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Maaji (Kolumbie)

Zavřete oči, soustřeďte se, představujte si, sněte, něco si přejte… Maaji není jen značka, Maajines je způsob života opravdových mořských pan. Značka Maaji se zrodila v roce 2002, kdy se dvě sestry Amalia a Manuela Sierra rozhodly začít své vlastní podnikání v módě. Při hledání názvu se nechaly inspirovat rybou žijící v thajských vodách, Mahi Mahi.

„Vítejte ve světě Maaji – světě plném kouzel, surrealismu, rozmanitého romantismu – opravdových mořských pan a jednorožců… “

Všechny Maaji kolekce jsou inspirované magickým surealistickým příběhem a jsou výsledkem velmi pečlivého kreativního procesu. Najdete v nich dámské, pánské ale i dětské plavky a sportovní doplňky. Každý kus je označen hrdým “Made in Columbia with love.”

Ponořte se s námi do nové letní kolekce značky Maaji a nechte se okouzlit řadou plnou barevných plavek, plážových doplňků a sportovních modelů.

×
Sledujte nás