Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka vyztužená

KOLEKCE:  Eprise » Charme leader
Kód produktu BCC8139
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 3 410 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Vyztužená podprsenka s kosticí má plnější balkónový střih, tedy vyšší střed a rovnější okraj košíčků.

Košíčky podprsenky jsou potaženy jemným tylem s černobílým potiskem. Horní okraj košíčků je lemován elegantní květinovou výšivkou.

Střed mezi košíčky je vyšší a zdoben je krajkou, stejně jako celá spodní část pod košíčky a na bocích. Mezi košíčky je saténová stužka s přívěskem s perličkou.

Zadní část obvodu je z hladkého černého materiálu. Širší nastavitelná ramínka jsou na přední straně dekorativně zdvojená a u košíčků mají mašličku.

Materiál podprsenky

elastan 9% / polyamid 40% / polyester 22% / polyuretan 29%

Podprsenka se hodí na

Prsa daleko od sebe Pevná/kulatá prsa Měkká prsa Střední prsa Velká prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka vyšší vyztužená"

Vyztužená podprsenka s vyšším středem je vhodná pro majitelky Andory, které by rády vyzkoušely něco nového. Velkou výhodou je pevnější výztuž, která kryje bradavky a v kombinaci s širšími ramínky lépe drží prsa.

Podprsenky nabízíme nejen v krásném krajkovém provedení, ale i ve veselých barevných printech. Často mají širší boční část a zapínání na více háčků.

zobrazit více informací o střihu Podprsenka vyšší vyztužená

Vlastnosti podprsenky

Eprise - Charme leader

„Černobílé hrátky…“

Jemný tyl zdoben černobílým potiskem a doplněn o jedinečnou květinovou výšivku se představuje ve velice ženské novince značky Eprise. Decentní tmavá kolekce Charme leader je dokonalou náhradou klasického černého prádla v šatníku majitelek plnějšího poprsí.

Prádlo Charme leader nabízí 3 střihy podprsenek ve velikostech košíčků C-H. Dva nevyztužené střihy a také oblíbený vyztužený model doplňují 3 modely kalhotek. Kolekci můžete také zkombinovat s řadou Lise Charmel Moderne leader se stejným motivem.

Více o kolekci Charme leader »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.