Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka balkónová vyztužená

KOLEKCE:  PrimaDonna » Crystal
Kód produktu 0262912
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 2 890 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Vyztužená podprsenka s kosticí má plný balkónový střih, tedy vyšší střed a rovnější horní okraj.

Předtvarované vyztužené košíčky podprsenky jsou potaženy jemnou tmavou krajkou s květinovým motivem. Horní okraj je lemován kontrastní světlou krajkou.

Střed mezi košíčky je vyšší a zdoben je drobnou světlou mašličkou. Podprsenka má širší nastavitelná ramínka ve světlém odstínu, která mají přední část zdobenou krajkou a u košíčků mašličkou.

Zadní obvod je z tmavé krajky, u nastavitelného zapínání ji doplňuje část světlé krajky.

Materiál podprsenky

elastan 6% / polyamid 38% / polyester 56%

Podprsenka se hodí na

Prsa daleko od sebe Pevná/kulatá prsa Měkká prsa Střední prsa Velká prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka vyšší vyztužená"

Vyztužená podprsenka s vyšším středem je vhodná pro majitelky Andory, které by rády vyzkoušely něco nového. Velkou výhodou je pevnější výztuž, která kryje bradavky a v kombinaci s širšími ramínky lépe drží prsa.

Podprsenky nabízíme nejen v krásném krajkovém provedení, ale i ve veselých barevných printech. Často mají širší boční část a zapínání na více háčků.

zobrazit více informací o střihu Podprsenka vyšší vyztužená

Vlastnosti podprsenky

PrimaDonna - Crystal

„Kontrastní krajkové hrátky…“

Transparentní tmavá krajka se spoustou detailů dala základ nové kolekci značky PrimaDonna. Kontrastní lemování světlou krajkou udělalo z elegantní tmavé kolekce netradiční a velice zajímavou řadu. Navíc řada v té nejvyšší kvalitě, prádlo Crystal je vyrobeno z jemné francouzské Leavers krajky.

Nová kolekce značky PrimaDonna nabízí několik střihů podprsenek. Vyzkoušet můžete klasickou nevyztuženou podprsenku pro dokonalé zpevnění většího poprsí, balkónovou nevyztuženou pro přirozené formování či vyztužený model s vyšším středem pro neodolatelný dekolt. Kalhotky do soupravy jsou samozřejmostí, v nabídce jsou hned 4 typy. Celý outfit si dolaďte transparentním topem s dlouhým rukávem.

Více o kolekci Crystal »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.