Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka vysoká nevyztužená

KOLEKCE:  Eprise » Frisson dentelle
Kód produktu BCG6102
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 3 280 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Nevyztužená podprsenka s kosticí má vysoký střih, který kryje celé poprsí. Díky pevnému střihu podprsenka pomáhá vytvarovat i těžší poprsí.

Košíčky podprsenky jsou vyrobeny z francouzské Leavers krajky, která je ve spodní části košíčku podšitá. Boční zpěvňovací pruh pomáhá poprsí formovat na střed

Střed mezi košíčky je vysoký a zdoben je mašličkou s přívěskem s kamínkem Swarovski. Zadní část obvodu je z hladkého materiálu.

Podprsenka má široká nastavitelná ramínka, která jsou na přední části u košíčku zdobena Guipure výšivkou s kamínkem.

Materiál podprsenky

bavlna 2% / elastan 15% / polyamid 79% / polyester 4%

Podprsenka se hodí na

Prsa daleko od sebe Měkká prsa Prsa blízko u sebe Velká prsa Velmi velká prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka vysoká nevyztužená"

Tento střih je první pomocí pro větší ňadra (košíčky F-J) všech věkových kategorií. Vysoký košíček a dostatečně široká ramínka Vám zajistí pevnou podporu během celého dne. V těchto podprsenkách tak můžete dobíhat tramvaj, metro, psy i vnuky :-)

Většina modelů je vyrobena z pevné krajky nebo vyšívaného tylu. V nabídce máme i podprsenky z hladkého materiálu, ty ale nejsou nejlepším výběrem v případě, že máte těžká prsa, která hladký, ale zároveň měkký materiál neudrží ve správné výšce. Zadní část je často vyšší a zapínání je přizpůsobené velikosti, s většími košíčky a obvody se tedy zvětšuje (ze 2 i na 4 háčky).

zobrazit více informací o střihu Podprsenka vysoká nevyztužená

Vlastnosti podprsenky

Eprise - Frisson dentelle

„Elegance svatebního dne…“

Jako oslavu svátku lásky a nejkrásnějšího dne každé nevěsty vytvořila francouzská značka Eprise elegantní svatební kolekci. Prádlo Frisson dentelle vsadilo na jedinečnost a propracovanost klasické francouzské Leavers krajky z Calais, která je inspirovaná starými ručně dělanými krajkami.

Kolekce nabízí tři střihy podprsenek pro plnější poprsí až do velikosti košíčku G, které doplňují tři typy kalhotek. Kolekci můžete dokonale kombinovat se stejnou řadou značky Lise Charmel Exception charme.

Více o kolekci Frisson dentelle »

×
Sledujte nás