Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka vysoká nevyztužená

KOLEKCE:  Antinea » Felinite
Kód produktu DCC6178
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 2 490 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Nevyztužená podprsenka s kosticí má vyšší střih, který kryje větší část poprsí. Díky pevnému střihu podprsenka vytváří přirozený vzhled.

Košíčky podprsenky jsou vyrobeny z jemně průhledného materiálu se zvířecím potiskem, který je ve spodní části košíčku podšitý.

Horní část košíčků je zdobena květinovou výšivkou a vlnitým lemem. oční zpevňovací pruh pomáhá poprsí formovat na střed a i těžší poprsí krásně pozvednout.

Střed mezi košíčky je vyšší a zdoben je mašličkou s přívěskem. Podprsenka má široká nastavitelná ramínka, která jsou u košíčků doplněna o mašličky.

Materiál podprsenky

bavlna 2% / elastan 18% / polyamid 31% / polyester 49%

Podprsenka se hodí na

Prsa daleko od sebe Měkká prsa Prsa blízko u sebe Velká prsa Velmi velká prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka vysoká nevyztužená"

Tento střih je první pomocí pro větší ňadra (košíčky F-J) všech věkových kategorií. Vysoký košíček a dostatečně široká ramínka Vám zajistí pevnou podporu během celého dne. V těchto podprsenkách tak můžete dobíhat tramvaj, metro, psy i vnuky :-)

Většina modelů je vyrobena z pevné krajky nebo vyšívaného tylu. V nabídce máme i podprsenky z hladkého materiálu, ty ale nejsou nejlepším výběrem v případě, že máte těžká prsa, která hladký, ale zároveň měkký materiál neudrží ve správné výšce. Zadní část je často vyšší a zapínání je přizpůsobené velikosti, s většími košíčky a obvody se tedy zvětšuje (ze 2 i na 4 háčky).

zobrazit více informací o střihu Podprsenka vysoká nevyztužená

Vlastnosti podprsenky

Antinea - Felinite

„Spojení dvou světů…“

Inspirace a motivy fauny a flóry se spojily v nové kolekci značky Antinea. Prádlo Felinite vsadilo na lehký podklad se zvířecím motivem, který je zdoben výšivkou na motivy květin. Skvěle sedící střihy ve spojení s povedeným a trendy motivem se spojují v jedinečnou kolekci plnou ženskosti.

Prádlo Felinite je dostupné ve dvou barevných odstínech. Vyztužené a nevyztužené podprsenky a také několik střihů kalhotek můžete vyzkoušet v hnědém či modrém provedení.

Více o kolekci Felinite »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.