Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka vysoká nevyztužená

KOLEKCE:  Eprise » Charme leader
Kód produktu BCC6139
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 3 280 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Nevyztužená podprsenka s kosticí má vysoký střih, který kryje celé poprsí.

Košíčky podprsenky jsou vyrobeny z jemného tylu s potiskem. Boční zpevňovací pruh pomáhá formovat a pozvednout poprsí.

Horní okraj košíčků je lemován elegantní květinovou výšivkou. Střed mezi košíčky je vysoký a zdoben je krajkou, stejně jako celá spodní část pod košíčky a na bocích. Mezi košíčky je saténová stužka s přívěskem s perličkou.

Zadní část obvodu je z hladkého černého materiálu. Široká nastavitelná ramínka mají na přední straně u košíčků mašličku.

Materiál podprsenky

bavlna 3% / elastan 14% / polyamid 70% / polyester 13%

Podprsenka se hodí na

Prsa daleko od sebe Měkká prsa Prsa blízko u sebe Velká prsa Velmi velká prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka vysoká nevyztužená"

Tento střih je první pomocí pro větší ňadra (košíčky F-J) všech věkových kategorií. Vysoký košíček a dostatečně široká ramínka Vám zajistí pevnou podporu během celého dne. V těchto podprsenkách tak můžete dobíhat tramvaj, metro, psy i vnuky :-)

Většina modelů je vyrobena z pevné krajky nebo vyšívaného tylu. V nabídce máme i podprsenky z hladkého materiálu, ty ale nejsou nejlepším výběrem v případě, že máte těžká prsa, která hladký, ale zároveň měkký materiál neudrží ve správné výšce. Zadní část je často vyšší a zapínání je přizpůsobené velikosti, s většími košíčky a obvody se tedy zvětšuje (ze 2 i na 4 háčky).

zobrazit více informací o střihu Podprsenka vysoká nevyztužená

Vlastnosti podprsenky

Eprise - Charme leader

„Černobílé hrátky…“

Jemný tyl zdoben černobílým potiskem a doplněn o jedinečnou květinovou výšivku se představuje ve velice ženské novince značky Eprise. Decentní tmavá kolekce Charme leader je dokonalou náhradou klasického černého prádla v šatníku majitelek plnějšího poprsí.

Prádlo Charme leader nabízí 3 střihy podprsenek ve velikostech košíčků C-H. Dva nevyztužené střihy a také oblíbený vyztužený model doplňují 3 modely kalhotek. Kolekci můžete také zkombinovat s řadou Lise Charmel Moderne leader se stejným motivem.

Více o kolekci Charme leader »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.