Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka s nižším středem nevyztužená

KOLEKCE:  Andres Sarda » Cassia
Kód produktu 3306413
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 3 980 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis podprsenky

Nevyztužená balkónová podprsenka s kosticí má nižší střed a je vhodná i do hlubokých výstřihů. Díky svému střihu dává poprsí přirozený vzhled.

Košíčky jsou vyrobeny z luxusní krajky Chantilly z jemného francouzského hedvábí té nejvyšší kvality. Krajka je ve dvoubarevném tónu, černá barva je zdobená tmavě modrými detaily, cihlová barva zase fialovými detaily.

Horní lem košíčku je rovně střižen a zakrývá pouze část poprsí, košíčky mají vertikální šev a vytváří neodolatelný přirozený dekolt.

Spodní část, zadní část a ramínka jsou z hladkého materiálu. Podprsenka má nižší střed, který je vytvořen ze zajímavého překladu materiálů.

Materiál podprsenky

bavlna 23% / elastan 3% / hedvábí 14% / polyamid 60%

Podprsenka se hodí na

Pevná/kulatá prsa Prsa blízko u sebe Malá prsa Střední prsa

Střih podprsenky: "Podprsenka s nižším středem nevyztužená"

Pro tulipánový střih nevyztužených podprsenek je typický trojstřih košíčku. Jeho největší výhodou je kulatý tvar, spodní dvojitý díl, který skryje i výraznější bradavku a vrchní díl, který je uzavřenější. Podprsenky tak můžeme doporučit i ženám s měkčími prsy.

Na rozdíl od půlových střihů, tyto podprsenky prsa téměř celá schovávají, jsou proto vhodnější pro uzavřené topy. Většina podprsenek má širší ramínka přizpůsobená hloubce košíčku a širší zapínání. Vyrábějí se jak v hladkých, tak v krajkových provedeních.

zobrazit více informací o střihu Podprsenka s nižším středem nevyztužená

Vlastnosti podprsenky

Andres Sarda - Cassia

„Haute Couture mistrů krajky…“

Paličkovaná krajka z jemného francouzského hedvábí té nejvyšší kvality se představuje v nové kolekci Cassia. Kolekce je dostupná v elegantním černém a trendy cihlovém provedení.

Přestože na první pohled působí prádlo jednobarevně, tak zkušené oko jistě zaplesá nad jemnými detaily ve výšivce, kdy černý podklad je zdoben tmavě modrými tóny a cihlový zase fialovými. Zlaté zdobení na ramínkách podprsenek dodává celé kolekci luxusní nádech.

Více o kolekci Cassia »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.