Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Korzety, body a podvazky

Korzety, body či podvazkové pásy jsou specifické kousky prádla, které se těší velké oblibě. V naší široké nabídce naleznete spíše prádlové korzety, které jsou určeny jako spodní část oděvu pro výjimečné události nebo na vášnivou noc. Naše prodejny ale nabízejí také korzety svrchní, které nakombinujete se sukní či kalhotami.

Body jsou skvělým parťákem pro chladnější počasí či jako formující kousek. Body jsou velice pohodlné, nerolují se a díky modernímu zapínání jsou také i praktické a lehce se svlékají. Mezi již tradiční doplňky prádla patří podvazkové pásy. Výrobci se snaží uspokojit všechny typy zákaznic, a tak jsou na trhu nejen rozmanité vzory, ale i střihy, které podpoří tvary nebo elegantně zakryjí nedostatky. Trendy jsou teď vysoké podvazkové pásy, které vypadají spíše jako polokorzet. Úžasně opticky zužují pas a rozhodně vám zvednou sebevědomí.

Dle skladové dostupnosti

Hledat podle velikosti

Zadejte svou velikost - velmi si tím usnadníte a zrychlíte výběr…

OK

Barvy

Cenová hladina

Ceny od 840 Kč do 7 620 Kč

Štítky

Značky

body noir Louisa Bracq - Julia
3 380 Kč CZK
Košíčky D-E

Jak o prádlo pečovat

Nejčastěji kladené otázky k nákupu přes e-shop

×
Sledujte nás