Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

podprsenka kojící

KOLEKCE:  Mammae » Classic
Kód produktu MAM01P
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 1 920 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Materiál podprsenky

elastan 18% / polyamid 82%

Podprsenka se hodí na

Špičatá prsa Prsa daleko od sebe Pevná/kulatá prsa Měkká prsa Asymetrická prsa Prsa blízko u sebe Střední prsa Velká prsa

Střih podprsenky: "Kojící podprsenka vyztužená"

Mateřství je nejkrásnějším a nejzásadnějším obdobím života každé ženy, ale i jejich prsou. Spousta žen si myslí, že výběr správné podprsenky může nechat na období, kdy odkojí. O prsa je ale třeba pečovat již v těhotenství, protože právě během něj prochází mnoha změnami. Kojící a těhotenské podprsenky je vhodné vybírat již ve chvíli, kdy Vám začne původní podprsenka být malá.

Kojící podprsenky s vyztuženými košíčky značek Mammae a Panache mají kostice, široká ramínka a dvojitý košíček. Vnitřní podprsenka je z měkkého elastického materiálu, který prsa drží a zároveň je zakrývá při kojení. Vnější podprsenka je jemně vyztužená, otevírá se buď ze středu směrem do strany nebo ze shora dolů. Tyto podprsenky doporučujeme na každodenní nošení.

zobrazit více informací o střihu Kojící podprsenka vyztužená

Vlastnosti podprsenky

Jitka 15.01.2014 11:59

S podprsenkou nejsem spokojená. Vel. 70 F purple - neodpovídá, košíček je menší. Ze začátku se zdála dobrá, po 14 dnech jsem ji vyřadila, rámínka se zařezávali a košíčky neodpovídali velikosti F. Bohužel je problém v dnešní době sehnat kvalitní, kojící podprsenku. A to povídání jak se košíček přispůsobí před a po kojení opravdu vážně neberte....

Le Chaton 22.01.2014 14:25

Dobrý den,

mrzí nás, že nejste s podprsenkou spokojena a jsme i trochu překvapeni, protože nám na tuto podprsenku chodí jen samé pozitivní reakce. Nevím, jestli není problém ve správné velikosti. Také obecně na větší velikosti prodáváme spíše Mammae Plus - http://www.lechaton.cz/mammae-plus/, která je na větší velikosti lépe přizpůsobena. To že by byl košíček menší jsme nezaznamenali, ale pokud se objeví podobný problém určitě budeme kontaktovat dodavatele. S Vašeho popisu se zdá, že máte menší velikost, než by Vám seděla. Nechcete přijít ještě vyzkoušet větší velikost?

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.