Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Kalhotky

Věděly jste, že spodní prádlo dokáže ovlivnit nejen váš vzhled, ale i zdraví? Kalhotky vám navíc musí padnout jako ulité, barevně podtrhovat osobnost, střihově lichotit vašim křivkám a něžně vás obepnout tak, že je necítíte. Nejlépe budete samozřejmě vypadat v prádlové soupravě, kdy kalhotky krásně ladí materiálem, barvou i zdobením s podprsenkou, ale podobného efektu lze docílit třeba jen kalhotkami ve stejném barevném tónu. Kalhotek žena potřebuje určitě mnohem více než podprsenek, pokud si tedy oblíbíte nějaký střih nebo konkrétní model kalhotek, se kterým jste spokojena a cítíte se v něm pohodlně, pořiďte rovnou jeden či dva kusy navíc.

Kalhotky klasického střihu jsou nejběžnějším typem kalhotek, naleznete je v nabídce každého výrobce v různých provedeních. Moderními a velice oblíbenými typy jsou šortky a tanga v různých střizích. Pro jemné vytvarování pasu vyzkoušejte vysoké a stahovací modely.

Dle skladové dostupnosti

Hledat podle velikosti

Zadejte svou velikost - velmi si tím usnadníte a zrychlíte výběr…

OK

Barvy

Cenová hladina

Ceny od 240 Kč do 4 080 Kč

Štítky

Značky

Správný typ kalhotek 1

Správný typ kalhotek 2

Rady, jak pečovat o spodní prádlo

Sexy kalhotky: tyto Vám budou slušet

Sexy prádlo pro vášnivou noc

Jak o prádlo pečovat

×
Sledujte nás