Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

body s nevyztuženými košíčky

KOLEKCE:  PrimaDonna » Mystic fields
Kód produktu 0462860
Klepněte na fotografii pro zobrazení galerie
Kliknutím si zvolte velikost a barvu
Nahoře si zvolte barvu a velikost
barva
velikost
Dostupnost a dodání
Pro ověření dostupnosti a termínu dodání si prosím vyberte barvu a zvolte velikost.
Cena: 3 440 Kč
Záložkami můžete pohybovat do strany prstem

Popis body

Elegantní body má zabudovanou vysokou nevyztuženou podprsenku s kosticí, která má košíčky sešity ze tří dílů (tzv. trojstřih) pro dokonalou oporu poprsí.

Spodní část košíčku je z hladkého materiálu simplex, který pomáhá prsa pozvednout a vytvarovat. Horní část je z jemného tylu s puntíky, který je zdoben elegantní výšivkou ve světlejším odstínu.

Střed mezi košíčky je vyšší a zdoben je jednobarevnou mašličkou ze stužky. Podprsenka má široká nastavitelná ramínka, která jsou na přední straně zdobena světlejší výšivkou. Podprsenka nemá zadní zapínání.

Tělo body je vyrobeno z hladkého pevného materiálu, pouze na středu je zdobeno pásem vyšívaného tylu. Body pomáhá formovat a vyhlazovat postavu, jemně stahuje bříško a zvýrazňuje pas.

Body má diskrétní zapínání v rozkroku.

Materiál body

bavlna 1% / elastan 27% / polyamid 61% / polyester 11%

PrimaDonna - Mystic fields

„Mystická elegance…“

Nenucená elegance, která s jemností a lehkostí pomáhá tvarovat i plnější ženské křivky, se představuje v nové kolekci značky PrimaDonna. Světlá výšivka na transparentním tylu s drobným puntíkem, jemné barevné kontrasty a ženské styly kolekce Mystic fields jsou nyní dostupné ve dvou barevných kombinacích. Vsadit můžete na barvu fumy grey s tmavě hnědým základem a světlejším tónem výšivky nebo na starorůžovou barvu s výšivkou v jemném odstínu pleti.

Podprsenky jsou dostupné až do velikosti košíčku I a jsou vyrobeny (s výjimkou balkónové s celoplošným vyšíváním) z materiálu simplex, který velmi dobře pomáhá pozvednout a formovat i těžké poprsí.

Více o kolekci Mystic fields »

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.