Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Lise Charmel (Francie)

Přední francouzská značka Lise Charmel byla založena v 50. letech minulé století a od roku 1975 ji vede následovník zakládající rodiny pan Jacque Daumal, pod jehož vedením doznala firma celosvětového úspěchu. Vše, co si žena dokáže představit pod pojmem krásné prádlo, dokáže vystihnout jedině prádlo Lise Charmel.

„Můžete v ní svádět i upevnit stálý vztah..“

Kolekce vynikají dokonalou propracovaností jemné francouzské krajky a výšivky či zpracováním těch nejluxusnějších materiálu, včetně hedvábí, do perfektně padnoucích střihů. V každoročních kolekcích představuje značka Lise Charmel kromě klasických barev také neobvyklé a velice povedené barevné kombinace.

Někdy něžně jemná, jindy neodolatelně svůdná… Zkrátka Lise Charmel. Prohlédněte si novinky pro sezónu jaro/léto 2020. Jsou něžné, svůdné a neodolatelně krásné.

Vdáváte se nebo jen milujete prádlo v jemných barvách? Kolekce Precieux diademe a Precieux diademe Silk vás okouzlí žakárovým hedvábím, luxusní krajkou a výšivkou s jemnými odlesky. S Patio glycine podlehnete omamné vůni jasmínu a kráse rozkvetlých vistárií. Jemným závojem smyslnosti vás zahalí Ecrin glamour, která vsadila na jedinečnou hru průhledných a plných částí. Vášní protkaná je i kolekce Charme futur v krásné červené barvě. Nouvel eros a její rafinovaná elegance odhalí mnohem víc, než jen krásu vaší duše.

Značka Lise Charmel nevyniká pouze jedním produktem, ale spíše jedním specifickým nejprodávanějším střihem, který se opakuje ve všech kolekcích a nabízí pokaždé dokonalé pohodlí a tvar v různých stylech dle kolekce. Je to nevyztužený půlový střih.

Jedná se o nejprodávanější a již léty prověřený střih, který je velice oblíbený také v našich buticích. Tento střih má horní okraj košíčků rovně střižen, díky tomu nezakrývá celá ňadra a vytváří krásný dekolt. Díky vnitřní všité podpoře poprsí krásně drží a formuje. Tato podprsenka se vyrábí ve velikostech košíčku B-E, u některých kolekcí naleznete také košíček velikosti F. Půlová nevyztužená podprsenka je dostupná u každé kolekce Lise Charmel a prohlédnout si ji můžete zde.

Značka Lise Charmel byla založena v roce 1950 v Lyonu, který byl historicky známý jako „hlavní město hedvábí“. Původní umístění této značky bylo v historické části plné tkalců, která se nazývala „Croix- Rousse“ a byla hlavním místem pro textilní výrobu a řemeslné umění. Bylo to místo číslo jedna pro bohaté klienty z celé Evropy, kteří hledali luxusní a kvalitní výrobky.

Původně byla značka expertem na podprsenky, ale postupně se stala silným hráčem na trhu se spodním prádlem obecně a to včetně nočního prádla a korzetů. Již v této době vznikla exklusivní půlová Lise Charmel push-up podprsenka a další speciální střihy Lise Charmel.

Jméno Lise Charmel vzniklo z milostného příběhu jako složenina slova Charmel (Charm = šarm) a Lise, což bylo jméno milenky zakladatele značky. Ten zvolil toto jméno, aby vzdal hold své milé a aby neodmítla jeho nabídku k sňatku.

V roce 1975 koupil značku Lise Charmel Jacques Daumal. Kromě výjimečné kreativity a kvality zpracování začal pracovat také na propagaci značky a díky výrazným barvám a vždy originálním stylům postupně vybudoval pozici Lise Charmel jako jedné z nejvýznamnějších značek na světě.

V letech 1985 – 1987 se podařilo značce Lise Charmel zefektivnit výrobu zapojením nových technologií a začít expanzi, která vedla k vytvoření distribuční sítě ve 42 státech světa.

V roce 1999 rozšířila společnost Lise Charmel svůj sortiment o druhou značku nazvanou Antigel a také o plavkové kolekce.

V dalších letech přibyly ještě značky Antinéa a Éprise. Druhá je významná především pro své zaměření na větší velikosti, ve kterých jako jedna z mála na světě nabízí krásné barevné krajkové modely.

Posledním přírůstkem do rodiny Lise Charmel je značka Épure, která se zaměřuje na kvalitní hladké spodní prádlo.

Žena, která nosí Lise Charmel, je ženou atraktivní vášnivou, která touží a po které muži touží. Není otrokem módy, ale vybírá nádherné prádlo vyrobeném z nejlepších materiálů a to bez kompromisů v pohodlí.

12
×
Sledujte nás