Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Karta vyzkoušené velikosti

Jedná se o akci, která má především zajistit vysokou kvalitu našich služeb i na internetu. Dbáme o to, aby byly naše klientky vždy s prádlem spokojeny a tak se snažíme zajistit, aby měly správnou velikost, která je pro spokojenost nezbytná.

O co jde?

Pomocí KVV (Karty vyzkoušené velikosti) můžete získat 5% slevu na všechny nákupy přes náš internetový obchod. Vzhledem k problematice vyběru spodního prádla a zároveň dobře známému faktu, že většina žen svou správnou velikost nezná, rozhodli jsme se, že se pokusíme Vás motivovat k zjištění správné velikosti a to tak, že pokud se dostavíte do našeho obchodu, kde Vám naše odbornice s výběrem poradí, a vyplníte tzv. KVV, tak Vám po registraci v našem internetovém obchodě poskytneme 5% slevu.

Jak na to?

Stačí navštívit některý z našich obchodů. Důkladně si vyzkoušet svou velikost, případně si nechat poradit. Po vyzkoušení od nás obdržíte malou kartičku KVV s kódem. Tento kód zadáte při registraci na našich stránkách a nebo po přihlášení v profilu, pokud jste již registrované. Pokud nikoli, musíte se zaregistrovat. Kolonka na číslo KVV Vám zeleně potvrdí, že je sleva uplatněna a již můžete nakupovat s 5% slevou.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Eva Pražáková 12.02.2017 19:37

×
Sledujte nás