Všechny naše obchody jsou otevřené. Nově pro svou návštěvu můžete využít i náš rezervační systém. Těšíme se na vás! ×
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Jak vybrat ženě dárek

Krásné spodní prádlo je dárkem, který každá žena velmi ocení. Zároveň je to ale dárek pro pokročilé, protože špatným výběrem můžete ledacos zkazit. V tomto článku najdete rady, jak uspět.

Chcete-li překvapit…?

Přijďte si k nám vybrat pro svou nejmilejší korzet. To opravdu nebude čekat, buďte si jistí, že bude překvapena a ocení Vaši odvahu, že jste takový dárek vybrali. Nemusíte se bát, že byste neuspěli, když by náhodou korzet obdarované neseděl, není problém ho po Vánocích přijít vyměnit. Vaše žena určitě ocení snahu, že jste jí chtěli udělat radost. Bude to jistě i dárek pro Vás, protože co může být více sexy než žena v korzetu! S jeho výběrem Vám rádi pomůžeme přímo v našich prodejnách.

Podprsenka jen pro odvážné :)

Koupě podprsenky je pro ty z Vás, kteří mají odvahu a věří si, že svou ženu znají od hlavy až k patě. Problém je v tom, že samy ženy mají s výběrem podprsenky potíže a většina z nich nosí špatnou velikost.

Jak lze tedy nákup podprsenky řešit?

1) Zjistěte jakou velikost Vaše žena nosí

projděte šatník Vaší ženy a zjistěte jakou nosí velikost podprsenky. Zkuste si také všimnout jaký nosí střih. Jestli je podprsenka vyztužená nebo nevyztužená, případně push-up. Při výběru podprsenky se řiďte velikostí košíčků a správným střihem dle následujících obecných rad:

 • košíček: A-B – většinou podprsenka s výztuží proto, aby měly ženy komfortnější pocit
 • košíček: C – může být vyztužená i nevyztužená
 • košíčky: A,B,C mohou mít tenká ramínka u větších velikostí by měla být ramínka širší
 • košíček: D-F – podprsenka může být vyztužená i nevyztužená, ale zásadní je širší ramínko a pevný objem pod prsy
 • košíček: G a více – doporučujeme opsat všechny údaje na lístečku u podprsenky a neriskovat vlastní výběr:). např.: Eprise BCA3030 – 75G – u velikosti si zapište velikost EUR.

Naše tipy na vyztužené podprsenky

Naše tipy na nevyztužené podprsenky

Velikostí podprsenky z jejího šatníku se řiďte v případě, že víte, že!

 • si neztěžuje na bolesti ramen
 • jí nepadají ramínka
 • má prsa ve správné výšce
 • jí prsa nevypadávají, když se předkloní
 • jí košíčky neodstávají od prsou
 • nemá zapínaní vzadu do oblouku

Myslete na to, jak se Vám prsa u partnerky líbí a podle toho můžete vybrat podprsenku. Pokud si myslíte, že by měla být prsa blíže u sebe, vybírejte podprsenku s vsadkou a boční výztuží. Tato podprsenka může být ve středu užší. Pokud myslíte, že prsa mohou být spíše dál od sebe, ale pozvednutá, zvolte balkónový střih.

Pokud se týká střihu tak obecně platí, že podprsenka musí sedět pevně na prsou ať jsou pevnější nebo měkčí a kostice musí lícovat ramenní kloub.

2) přijďte do našeho obchodu v Opletalově ulici s nošenou podprsenkou Vaší drahé. Pí. Konarovská pozná podle toho jak je obnošená, zda je velikost správně a nebo ne, případně jakou změnu by to chtělo.

3) přijďte s fotkou Vaší drahé polovičky. Fotka nejlépe v plavkách nebo v tílku. Určitě Vám poradíme.

Samozřejmě pokud se to nepodaří, nezoufejte! Podprsenku Vám bez problémů vyměníme za správnou velikost nebo za jiné zboží.

Spodní prádlo není jen podprsenka a tak přichází v úvahu i na výběr jednodušší kusy, které udělají ženě také velkou radost. Jde například o košilku, kalhotky, podvazkový pás s punčoškami, šperky na tělo nebo topy, masky, župany a podobně. Čtěte v dalších oddílech…

Méně náročné spodní prádlo, ale přesto krásné

Nezapomínejte na další kousky spodního prádla, které ženě udělají radost a Vám se budou lépe vybírat.:) Jsou krásné a často bohužel opomíjené. Věřte, že Vaši ženu nadchnou.

Košilky a pyžama

Nejdůležitější je odpovědět na otázku, zda má Vaše milá raději pyžama nebo košilky. Poté kromě stylu berte ohled i na materiál. U košilky je důležité, jestli Vaše žena preferuje spíše elastické nebo hedvábné, které nepruží. Košilka je nádherné ženské spodní prádlo, které udělá zaručenou radost princezně i královně:).

více košilek zde

více pyžam zde

Kalhotky

Kalhotky jsou často přehlíženy, protože hlavní a nejproblematičtější části dámského šatníku je podprsenka. Ovšem pro nákup kalhotek hovoří několik výhod:

 • žena potřebuje mnohem více kalhotek než podprsenek
 • kalhotky je mnohem jednodušší jako dárek vybrat
 • vhodné kalhotky mohou ženě až překvapivě polichotit – správný střih kalhotek ke správné postavě dělá s celkovým dojmem zázraky
 • stahovací kalhotky ženě výrazně vylepší postavu především v šatech a kostýmech
 • můžete ženě koupit kalhotky, které již má, protože k jedné podprsence se hodí přinejmenším dvoje kalhotky:)
 • můžete vybírat z mnoha střihů – tanga, šortky, vysoké kalhotky, klasické kalhotky, stahovací a tak dále:).

Maska

Maska je velmi krásný sofistikovaný doplněk spodního prádla navozující neopakovatelnou atmosféru.

Top/triko

Top nebo triko je další součást dámského šatníku, která má mnohem méně variant než podprsenka:). Z topů vybírejte dle vkusu Vaší drahé a dle druhu materiálu. Najdete u nás topy z hedvábí, s příměsí kašmíru, z mikrovlákna nebo bavlněné.

Župan

Župan je oděvem pro opravdové královny. Máme v nabídce nádherné hedvábné župany, ale i krajkové a bavlněné. Župany jsou součástí prádlových kolekcí, takže je můžete sladit s prádlovou soupravou, košilkou nebo pyžamem. Dopřejte své královně pocit být hýčkána hedvábím, usínat v něm a pak v něm jít s Vámi třeba posnídat. Bude to potěšení pro ni i pro Vás.

Vše, co si u nás v e-shopu vyberete Vám můžeme zabalit do naší dárkové krabice Le Chaton. Nezapomeňte si tuto možnost zvolit před potvrzením objednávky.

Dárkový certifikát

Poslední a nejjistější variantou je nákup dárkového certifikátu. Tím určitě nic nezkazíte, ale je pravda, že pokud koupíte rovnou prádlo, žena bude mít radost i z Vaší odvahy a rovnou si na Štědrý den dárek rozbalí a vyzkouší;).

 • dárkového certifikátu máte jistotu i proto, že ho můžete využít na nákup v kterémkoli z našich obchodů, takže i na nákup dámské konfekce a doplňků.
 • Hodnotu certifikátu si můžete zvolit jakou chcete. Budete-li si přát, aby si žena pořídila prádlový komplet volte hodnotu od 2500 do 5000 Kč. (vždy záleží na výběru značky, od té se cena odvíjí). Jako vodítko při volbě hodnoty certifikátu Vám poslouží ceny našeho zboží v e-shopu.
 • Certifikát má platnost 6 měsíců, takže není problém ho využít i na plavky.
 • Certifikát je také možné rozdělit na více nákupů. Stačí se domluvit s obsluhou.

Tak pánové, přejeme Vám šťastnou ruku a těšíme se na Vás v našich obchodech nebo zde v e-shopu. Rádi Vám s nákupem pomůžeme, tak se nebojte nás kontaktovat.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Jake 04.01.2020 11:23

Já tedy vždy když mám vybírat spodní prádlo, tak je to hrůza. Naučil jsem se už pravidelně objednávat na jednom shopu.. www.pinkies.cz Jednak mi vždy poradí jak chlapovi :D A druhak ta značka a kvalita no :)

×
Sledujte nás