Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Vrácení a výměna zboží

Nikdo nejsme dokonalý a stane se, že prádlo nesedí jak má. Pro zboží, zakoupené v našem e-shopu nebo v našich prodejnách platí, že Vám jej samozřejmě rádi vyměníme.

Výměna zboží zakoupeného v Le Chaton

Nenošené a nepoškozené ho můžete do 14 dní od zakoupení vyměnit za jiné zboží či dárkový certifikát. Pro tento případ si tedy uchovejte účtenku. Při nákupu na prodejně nezapomeňte využít možnost zaregistrovat si KVV (kartičku vyzkoušené velikosti), se kterou získáte 5% slevu na každý další nákup (v obchodech i v našem e-shopu) a jistotu vždy správné velikosti.

U dálkového prodeje je někdy obtížné trefit tu správnou velikost. Pokud se tedy stane, že Vám zboží střihem či velikostí nevyhovuje, budeme rádi, když Vám ho k Vaší spokojenosti budeme moci vyměnit za to správné. Na výměnu zboží prosím vyplňte formulář přiložený k faktuře, jež Vám přijde v balíčku. Zboží odešlete zpět na naši adresu uvedenou na tomto formuláři. O přijetí zboží a průběhu vyřízení výměny Vás budeme informovat e-mailem. Po individuální domluvě je možné zboží vyměnit i na prodejně. Je třeba počítat s tím, že v kamenných prodejnách Vám nemůžeme vyměnit kus za kus jiné velikosti. Můžete si vybrat pouze z aktuální nabídky kolekcí, která je z velké části odlišná s nabídkou e-shopu, kde je zboží podstatně více. V konkrétních případech nás tedy kontaktujte e-mailem.

Vrácení zakoupeného zboží

Na vrácení zboží zakoupeného v našem internetovém obchodě máte samozřejmě nárok, když tak učiníte do 14 dnů od obdržení zboží. Někdy se stane, že se netrefíte do správného typu prádla či se Vám zdá prádlo odlišné od obrázku na internetu a chcete zboží vrátit. V takovém případě napište prosím důvod vrácení (nemusíte uvádět) a číslo účtu, kam budete chtít vrátit peníze do přiloženého formuláře, který Vám přijde společně se zbožím. Zboží zašlete zpět na adresu uvedenou v tomto formuláři a vyčkejte na e-mail z naší strany, v němž Vám potvrdíme přijetí zboží a odeslání platby na Váš účet. Prádlo prosím zasílejte zpět v pevných krabičkách (zvláště pak vyztužené podprsenky), aby nedošlo k jeho poškození během dopravy. Za zboží zakoupené v našich kamenných prodejnách peníze nevracíme. Lze jej pouze vyměnit (nenošené a s původním označením od výrobce) za jiné zboží či dárkový certifikát.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře
Květa Mikolášová 18.05.2022 15:53

×
Sledujte nás