Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Reklamace

Již více než 10 let pro své klienty vybíráme to nejkvalitnější spodní prádlo světových značek. Ovšem i u těch nejlepší výrobků se může stát, že se na nich vyskytne vada. V takovém případě není problém zboží reklamovat. Kvalita našich dodavatelů se pozná v tom, že počty reklamací jsou velmi nízké a v případě, že se reklamace objeví, je jejich přístup velmi pozitivní.

Reklamaci (v zákonné lhůtě 24 měsíců od data nákupu zboží) můžete uplatnit na kterékoliv prodejně Le Chaton nebo spolu s reklamačním formulářem a kopií daňového dokladu zaslat na adresu:

LE CHATON, spol s r.o. Opletalova 18, 110 00 Praha 1

V případě e-shopových objednávek na adresu:

LeChaton e-shop, s r.o. Politických vězňů 10, 110 00 Praha 1

Protože víme, že reklamace není pro nikoho příjemným zážitkem, snažíme se ji vyřešit co nejvstřícnějším a nejrychlejším způsobem, a to nejpozději do 30 dní od jejího přijetí.

Všechno potřebné najdete v reklamačním řádu zde:

Reklamační řád

Praktické informace vztahující se k reklamacím

Pro Vaše pohodlí přikládáme několik praktických informací, abyste nemuseli reklamační řád dopodrobna studovat.

  • k reklamaci přijímáme pouze čisté zboží
  • k reklamaci je nutné prokázat nákup u nás, například doložit originálem nebo kopii dokladu o nákupu zboží
  • reklamace se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením a nesprávným použitím/údržbou
  • reklamaci je nutné uplatnit neprodleně po vzniku vady
  • reklamovat zboží můžete až 24 měsíců od jeho zakoupení, přičemž v zákonem stanovené lhůtě 6 měsíců od nákupu je vada na zboží považována jako vada jakosti výrobku. Po uplynutí zákonem stanovené záruční lhůty můžeme mnoho vad zboží řešit odbornou opravou, která stojí 100,–Kč.
Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Dobrý den ,mám dotaz, zakoupila jsem si podprsenku, ze které mi vypadla kostice a prodejna ,která sídlila v Plzni již není, kde najdu nejbližší prodejnu , nebo kam mohu podprsenku zaslat k dodání kostice. Děkuji za odpověď. Eva Šilhánková

×
Sledujte nás