Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Outletové prodejny Le Chaton

Víte, že máme outletové prodejny? Ano, máme a rovnou dvě! Prádlo a plavky pro vás objednáváme tak, aby byl výběr co nejpestřejší. Na konci sezóny se tedy stane, že některé neprodané kousky musíme z obchodů přesunout, abychom uvolnili místo novým kolekcím, které přijdou. A proto jsme pro vás outlety otevřeli.

Naše společnost provozuje v současné době dvě outletové prodejny – na Praze 10 na adrese Finská 1 a v Dolních Břežanech (okr.Praha-západ) přímo na novém náměstí. Do těchto prodejen umísťujeme zboží ze starších kolekcí a to napříč celým našim sortimentem, proto zde najdete prádlo, plavky, punčochové zboží, noční prádlo a jiné doplňky. Zboží zde prodáváme s 50% slevou. Jedná se tedy o doprodej a proto je třeba počítat s tím, že výběr je zde menší,pokud se týká velikostí.

Na přání našich klientech jsme do outletů umístili také naše nejprodávanější kousky ze stálých kolekcí (za plnou cenu). V outletech tedy můžete kromě outletového zboží zakoupit také např. sportovní podprsenku Panache, oblíbenou podprsenku z kolekce Andora v mnoha barvách, naši nejprodávanější a ověřenou podprsenku na větší velikosti značky Prima Donna z kolekce Deauville a stahovací prádlo.

Outletové prodejny slouží rovněž jako odběrné místo pro objednávky z e-shopu

Finská 1, 101 00, Praha 10

Tel.: +420 222 943 107 E-mail: finska@lechaton.cz

Otevírací doba: pondělí – pátek: 9:00 – 18:00, sobota: 9:00 – 15:00

_____________­________________________­________________

U Náměstí 706, 252 41, Dolní Břežany

Tel.: +420 313 034 006 E-mail: outlet@lechaton.cz

Otevírací doba: pondělí – pátek: 9:00 – 17:00

_____________­________________________­__________________

Přijďte si k nám vybrat vaše vysněné prádlo za lepší cenu, třeba zde najdete nějaký kousek, o kterém byste ani neřekla, že by se vám mohl líbit:-) Těšíme se na vaši návštěvu!

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.