Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Individuální opravy a úpravy

Jsme opravdu velice rádi, že vám v Le Chaton můžeme nabídnout službu úpravy nově zakoupeného zboží.

Ze zkušenosti víme, že i u nového zboží z důvodu rozmanitosti ženského těla, je někdy potřeba udělat drobnou úpravu, aby spodní prádlo sedělo správně, tak jak má.

Úprava

Tuto službu můžete využít pouze na nově koupenou podprsenku. Nejčastěji se jedná o úpravu zkrácení ramínek či zkrácení obvodu zad. Zanecháte nám tedy vaše spodní prádlo k úpravě a my samozřejmě na naše náklady prádlo upravíme a do týdne bude opět připravené na prodejně k vyzvednutí, anebo pokud si budete přát rádi upravené zboží pošleme za vámi.

Oprava

Pokud máte po delší době nošení pocit že již prádlo nesedí, nebo se trošku změnily vaše proporce, nabízíme vám službu opravy již nošeného spodního prádla. Cena za takovou úpravu se pohybuje v rozmezí 100 – 200 Kč (v závislosti na náročnosti úpravy), ale co je to proti tomu, že vaše oblíbená podprsenka bude opět sedět tak, jak má a budete se v ní cítit jako na začátku.

Pokud budete chtít využít tuto službu doneste zboží na opravu na jakoukoliv prodejnu Le Chaton nebo zašlete na adresu Opletalova 18, Praha 1, 110 00 s popisem opravy, kterou si přejete a my rádi vaši opravu zařídíme a do týdne bude vaše spodní prádlo připravené k vyzvednutí či odeslání za vámi.

Další články z naší poradny
Vaše otázky, odpovědi a komentáře

Řekněte nám, jak se Vám článek líbí a nebo jen napište svůj názor :-)

×
Sledujte nás