Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Gottex (Izrael)

Ikonická značka plavek z Izraele se od svého založení v roce 1956 specializuje na výrobu luxusních plavek a plážových doplňků. Důraz je kladen na vysokou kvalitu ve spojení s velice módním a atraktivním vzhledem. Každý kousek je téměř uměleckým dílem.

„Módní lídr plavkového průmyslu..“

Značka Gottex rozděluje své kolekce do tří kategorií: Collection kombinuje klasický styl značky s novými a inovativními prvky, Contour je řada zaměřená na formování postavy a konzervativní Essentials je určena pro ženy, které vyhledávají jednodušší styl.

Vychutnejte si šumění vln a pohodový den na pláži v plavkách Gottex z nové kolekce pro rok 2019. V nabídce naleznete jak klasické plavky v jednoduchém stylu, tak i oblíbené glamour kousky zdobené krajkou, kamínky či šněrováním v několika střizích. Gottex myslí i na ženy, které by rády vytvarovaly svou postavu a přináší mnoho modelů se stahovacím efektem, které zdobí potisky ve stylu kaliedoskopu, oblíbené květinové motivy či transparentní prvky.

A protože plážové doplňky jsou velice důležité, v nabídce jich naleznete hned několik.

×
Sledujte nás