Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Fashion Forms (USA)

Neviditelné podprsenky a doplňky firmy Fashion Forms jsou novinkou v našich buticích a pro velký ohlas jsme se rozhodli toto zboží nabízet i na našem e-shopu. Nalepovací podprsenky jsou vhodné do šatů či topů s hlubokými výstřihy či holými zády.

Podprsenky lze nosit nalepené přibližně 4–6 hodin a vydrží 25 nošení. Lze je omývat v jemném mýdle. Po proschnutí stačí přilepit zpět krycí podložku a uschovat pro další nošení. Podprsenky je nutné lepit na suchou a nemastnou pokožku, pro dokonalý efekt je vždy lepší při lepení asistence druhé osoby :-).

Většina podprsenek je k dostání v černém či tělovém provedení, silikonové pouze v tělovém odstínu gelu. Dále jsou v nabídce lepky na bradavky či podložky pod ramínka proti zařezávání. Více informací se dozvíte u jednotlivých produktů.

Go bare ultimate boost backless strapless bra tak zní oficiální název této nalepovací podprsenky, která Vám umožní pohodlně nosit topy a šaty s volnými zády. Podprsenka se vyrábí ve velikostech A-DD. Lze ji nalepit opakovaně až 25×.

Pro Hollywoodské hvězdy jsou Ceny Akademie každým rokem největší událostí. Pro Ann Deal, zakladatelku Fashion Forms byly tyto a podobné významné společenské události začátkem jejího dnes již několikamilionového byznysu.

Inspirací jí byly významné osobnosti v nákladných róbách na červeném koberci. Ann si všimla, že módní návrháři nemají žádné hranice a jejich modely jsou ve většině případů střiženy tak, že klasická podprsenka zde neuspěje a není žádoucí.Hledala tedy řešení, které ženám umožní nosit pohodlně šaty a topy s otevřenými zády, hlubokými výstřihy a další jinak rafinované modely. Začala v roce 1993 ve své garáži, kdy pracovala na nalepovací podprsence bez zad a ramínek. Ta se stala velmi záhy velkým hitem a prvním produktem v dlouhé řadě Fashion Forms produktů, které byly pro oděvní průmysl revoluční.

Ann pochopila úzkou spojitost mezi módou a spodním prádlem a dokázala tak dovést značku Fashion Forms mezi přední výrobce tohoto specifického druhu prádla a doplňků ve Spojených Státech, Kanadě i Evropě. Firma drží 14 patentů a 18 obchodních značek na své inovativní produkty.

Podprsenky
Ostatní produkty
×
Sledujte nás