Podívejte se jaká je vánoční otevírací doba v prodejnách
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Eprise (Francie)

Značka Éprise de Lise Charmel je mistrem odívání plného poprsí. Vášeň a francouzský šarm při oblékání větších dekoltů je patrná z každého kousku a každé kolekce. Dokonale kombinuje luxusní materiály tradičních ale také módních barev, pracuje s krajkami nejvyšší kvality a každou sezónu přichází s trendy kolekcemi, které dokonale zvýrazní linii a dají vyniknout ženské kráse.

„I když Mánesovy holky, přesto krásné…“

Většinu kolekcí této značky můžete kombinovat s mateřskou značkou Lise Charmel, která doplňuje kolekce nočním a domácím prádlem, nejrůznějšími doplňky ale také třeba sexy kousky.

Základem každé kolekce je nevyztužená tříčtvrteční podprsenka. Tento střih je velice oblíbený a vyrábí se do velikosti košíčku G. Střih podprsenky již podle názvu zakrývá přibližně ¾ ňadra, díky tomu je poprsí krásně zpevněno, ale stále vytváří krásný dekolt probouzející fantazii. Vnitřní všitý podpůrný pruh zpěvnění doladí a poprsí vyformuje. Tyto podprsenky ze všech kolekcí si můžete prohlédnout zde.

×
Sledujte nás