Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

DKNY (USA)

Jednoduše řečeno, DKNY je energií a duší New Yorku. Mezinárodní, rozmanitá, zábavná, rychlá a skutečná. Newyorská patriotka a módní ikona Karan patří k americké návrhářské první lize. Její návrhy jsou typické svou jednoduchostí, střízlivými barvami a praktičností, kterou oceňují mnohé celebrity. Při navrhování řady DKNY se Karan inspirovala svou dcerou Gabrielle. Donna Karan je patronem žen, které nosí šaty skutečných velikostí. Jinak řečeno žen s křivkami na správných místech. Ví, co ženy potřebují a přináší jim to.

O stahovacím prádle toho v naší poradně naleznete mnoho. Co tam zdůrazňujeme je fakt, že je třeba si dát pozor na to, aby jste ho nepoužívala každý den. Jedno z mála stahovacích body vhodných pro denní nošení je však právě toto. Vysoce komfortní stahovací body z hladkého pružného mikrovlákna vyztužené v oblasti bříška pro větší kompresi. S volnou podprsenkovou částí pro možnost zvolení vlastní oblíbené podprsenky. Zdobené krajkou ve výstřihu a kolem nohavic. Zapínání na háčky ve třech úrovních.

×
Sledujte nás