Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Chantal Thomass (Francie)

Poznáte ji hned na první pohled, je nezaměnitelná, originální a nenapodobitelná – značka Chantal Thomass.

Nádherná francouzská značka, která je postavena na neuvěřitelné osobnosti madam Chantal Thomass. Tato dáma je jednou z nejznámějších postav francouzského designu. Kromě spodního prádla, které je její nejoblíbenější, navrhuje také interiéry, nábytek a třeba také deštníky a další doplňky:). Toto prádlo jsme si zamilovali, protože zdůrazňuje naprosto jedinečným způsobem ženskost a má nezaměnitelný styl. Nečekejte žádné romantické kraječky a něžné zdobení. Netradiční střihy a dokonale promyšlený design to je prádlo Chantal Thomass! Poznáte ho vždy na první pohled. Stejně tak jako punčochy a punčocháče této značky. Každý rok se tešíme s jakými novými nápady Chantal Thomass zase přijde. Toto prádlo a punčochy najdete v naší prodejně v Opletalově u­lici.

Na jaké kolekce se můžete těšit v sezóně podzim/zima 2017? Shlédněte video a vyberte si svou favoritku.

Mezi naše oblíbené stálice této ikonické značky patří kolekce Noeuds et Merveilles jednoduše zvaná „mašle“. Dva střihy podprsenek, které nabízí jsou základem toho, co by měla každá žena mít doma v šatníku. Mluvíme o hladké „push-upce“ a hladké perfektně střižené „odepínačce“, tedy vyztužené bandeau podprsence s odepínacími ramínky. Luxusní provedení v podání Chantal Thomass Vás jistě nadchne, zkuste ji!

×
Sledujte nás