Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Vybíráme z e-shopu
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Barvy s vůní Le Chaton

10.11.2016 Slovanský dům

Přehlídka byla nazvána Barvy s vůní Le Chaton a celé prostředí bylo vskutku barevné. Originální scénografie obsahovala nejen živé stromky, ale i jezírko s vodou. Zahájení se účastnili i vzácní papoušci ve stylových klecích. Prostor byl také provoněný originální vůní Le Chaton namíchanou společností Aria Pura.

Dne 11.11. proběhla naše tradiční listopadová přehlídka. Po několika letech jsme se vrátili do tradičních prostor společenského sálu a to konkrétně do reprezentačních prostor Slovanského domku. Nádherný sál byl vyplněn spoustou barevných světel a scénou od Jany ....., která měla navozovat dojem obrazů nebo výloh, ve kterých se v průběhu večera představovaly jednotlivé luxusní značky námi prodávaného prádla.

Modely předvedlo 25 modelek a 5 modelů. Již tradičně to byly ty nejkrásnější modelky u nás :-) v čele s Eliškou Bučkovou, Kateřinou Průšovou, Veronikou Chmelířovou, Ivetou Vítovou (Lutovskou), Lucií Kovandovou nebo Dinou Cassama. Celkem jsme Vám ukázali více než 200 nádherných modelů spodního prádla, plavek, konfekce i doplňků. Celou přehlídku již tradičně uváděla naše Helenka Konarovská :-).

Přehlídka začínala pro nás netradičně a to korzety Cadolle a Woolrich, které na naší přehlídce nikdy nesmí chybět. Poté jsme předvedli hedvábné košilky značek Valery a Rosapois. V dalším vstupu jsme opět ukázali korzety, ale vylepšené Lenkou Galeoni. Další na řadě byla modelová konfekce české návrhářky Evy Kompitové v podobě její značky Elon. Následovaly kostýmy a šaty značky Cadolle a šaty Valery.

Jako host vystoupil „bublinář“ Václav Strasser, který pobavil ve světle se blýskajícími bublinami.

Před přestávkou jsme předvedli nádhernou ucelenou kolekci luxusní návrhářky plavek Raffaely d´Angelo, která se stala naší srdeční záležitostí. Ukazuje, že i plavky mohou vypadat elegantně a luxusně a správnou volbou doplňků se z Vašeho plavkového modelu můžou stát společenské šaty. Defilé této plavkové módy mělo obrovský úspěch.

Po přestávce jsme začali naší nejoblíbenější značkou Lise Charmel, ze které jsme ukázali v podstatě kompletní nabídku kolekcí na další sezónu. Od nádherného svatebního prádla k sexy černo-červené kombinaci. Poté přišla na ředu nádherná australská značka Pleasure State, která je zcela výjimečná v kombinaci hedvábí a krajky. Další hvězdou večera byla krásná francouzská značka Simone Perele, která se zaměřuje na krajkové modely, ale myslí i na praktičnost a větší velikosti. Zato spíše pro menší vnady je další naše specialita a tou je značka známé francouzské návrhářky a designérky Chantal Thomass. Tato výjimečná dáma na našich přehlídkách také nesmí chybět. Její střihy jsou zcela výjimečné a neopakovatelné. Nebojí se extravagance a výrazného stylu. Je to taková třešnička na dortu. Po vystoupení dalšího hosta v podobě taneční skupiny Stretch Dance. byla na řadě také nekonformní a výjimečná značka Ritratti, která je italská a je to na ní znát. Takto sexy modely lze najít jen u Italů. Bohužel je opět maximálně do velikosti D a kousek E :-), jak poznamenala paní Konarovská. Vyniká nádhernou jemnou krajkou a zcela výjimečnými střihy. Na závěr jsme předvedli španělskou značku Andres Sarda a další italskou perlu Valery.

Věříme, že přehlídka byla velmi vydařená a těšíme se, až Vám zde budeme moci ukázat fotky a videa.

Fotografie z přehlídky
×
Sledujte nás
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.