Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Antigel (Francie)

Hladké prádlo, které není nudné a má šmrnc! Přesně takové jsou kolekce značky Antigel, kolekce plné barev a nevšedních potisků z Francie. Nejbarevnější značka námi prodávaného prádla využívá především hladké příjemné materiály s plastickým potiskem a s minimálním použitím krajek a nabízí opravdu širokou škálu střihů a velikostí.

„Trendy, hravé a veselé kolekce…“

Od push-up podprsenek pro menší poprsí až po formující podprsenky ve vyztuženém ale také samozřejmě nevyztuženém provedení do velikosti košíčku G. Velké oblibě se také těší topy a domácí či noční oděvy z většiny kolekcí pro svůj příjemný materiál a střih.

Pozitivní energie přátelství a něžná ženská krása se špetkou hravosti se stala inspirací nových trendy kolekcí značky Antigel.

Rovné linie s rafinovaností transparentního tylu a nadčasový styl vás zaujmou v kolekci Rayures ballerine. Kolekce Panka danse vás roztančí svým hravým potiskem vějíře na světle růžovém podkladu. Nevěstám udělá radost kolekce Antigel a deux v jemné smetanové a tělové barvě. A to nejlepší nakonec… trendy květinový vzor si připravila kolekce Fugue en blue v podmanivé modrobílé kombinaci.

Jemně vyztužená formující podprsenka je favoritem mezi modely značky Antigel.

Podprsenka se vyrábí až do velikosti košíčku G. Vyztužená podprsenka má balkónový střih, tedy vyšší střed a rovnější horní okraj košíčků. Díky tomu prsa z košíčku nevypadávají a krásně drží. Dostupná je většinou v hladkému zpracování, je tedy vhodná pod přiléhavé topy a trička.

-20%
šaty fushia kashmir Antigel - La bollywood Antigel
1 552 Kč1 940 Kč CZK
-20%
plavky dvoudílné vyztužené riva bleu Antigel - La dolce riva
2 208 Kč2 760 Kč CZK
Košíčky B
-20%
sukně/šaty riva bleu Antigel - La dolce riva
1 584 Kč1 980 Kč CZK
-20%
tunika riva bleu Antigel - La dolce riva
1 680 Kč2 100 Kč CZK
-20%
plavky dvoudílné nevyztužené riva bleu Antigel - La dolce riva
2 624 Kč3 280 Kč CZK
Košíčky D-G
-20%
plavky dvoudílné vyztužené riva bleu Antigel - La dolce riva
2 568 Kč3 210 Kč CZK
Košíčky D-G
-20%
šaty riva bleu Antigel - La dolce riva
1 680 Kč2 100 Kč CZK
-20%
šaty riva bleu Antigel - La dolce riva
1 584 Kč1 980 Kč CZK
×
Sledujte nás