Po dobu uzavření našich prodejen platí na každou objednávku z e-shopu doprava zdarma!
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Andres Sarda (Španělsko)

Kreativita, výjimečnost, použití zcela nových a inovativních materiálu, šokující design a touha překvapit jsou hlavní atributy definující každý produkt a každou kolekci značky Andres Sarda. Značka, která jako první použila ve svých modelech lycru, je ve Španělsku vyhledávána také pro své netradiční a šokující módní přehlídky.

„Španělská perla ve světě prádla…“

Kromě povedených kolekcí prádla představuje značka každoročně také několik kolekcí plavek a plážových doplňků. Nám se na této značce líbí specifická volba barev a materiálu a výborný a často i netradiční střih, který vždy dokonale podtrhne křivky každé ženy.

Již od roku 1996 představuje značka Andres Sarda své nové kolekce na přehlídkách v Barceloně a při příležitosti týdnu módy v Madridu. Divákům vždy nabídce neobyčejnou a úchvatnou fashion show, která dokonale spojuje multifunkční molo s projekcí, hudbu a propracované kostýmy, které doladí prezentované kolekce prádla a plavek.

Pro sezónu jaro/léto 2019 vsadila značka se svou přehlídkou v Madridu na téma zvěrokruhu. Jako speciální host se představila i první transsexuální Miss Universe Španělska modelka Angela Ponce.

Kombinace hladkého materiálu z moderního jemného mikrovlákna a francouzské propracované Leavers krajky je již nějakou dobu považována za nadčasovou záležitost. Kolekce Eden plná několika povedených střihů a jedinečného vzhledu je stálicí značky Andres Sarda.

Každou sezónu je prádlo Eden dostupné v nové barevné kombinaci, která odráží nejnovější trendy společně s charakteristikou daného ročního období, na jaře Vás čekají světlé veselé barvy, na podzim zase tmavé elegantní odstíny.

Historie rodiny Sarda v textilním průmyslu se datuje ke konci 19. století, kdy tato rodina vlastnila v Barceloně továrnu na krajkové závoje té nejvyšší kvality. V roce 1960 oblékla jeden takový závoj Jackie Kennedyová při návštěvě Vatikánu. Díky tomu značka Sarda zaznamenala první mezinárodní ohlas.

Když přestalo být nošení závojů v kostelech povinností, začala rodina hledat nové použití pro krajku v dalších módních odvětvích. Rok 1962 znamenal zásadní zlom v historii značky. Zakladatelův syn Andrés se pustil do spodního prádla a povedlo se mu zbořit hranice díky kolekcím, které ženám lichotily a dělaly jim radost, zatímco technické inovace zaručovaly dokonalý komfort.

V roce 1970 Andres Sarda prezentoval svou první kolekci plavek. Velice atraktivní řada zaznamenala okamžitý úspěch, jejíž nesmrtelnost podtrhl světoznámý fotograf David Hamilton, který nafotil pro značku kampaň. Spolupráce pokračovala i v dalších letech, série fotografií v pastelových tónech plné křehkosti a jemnosti podtrhující ženské rysy předčila všechna očekávání.

Rodinnou štafetu přebrala dcera Núria, která nejdříve spolupracovala s otcem a nyní sama vede tým designéru v Barceloně, přestože firma od roku 2008 spadá pod belgický prádlový koncern Van de Velde.

×
Sledujte nás