Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Andres Sarda (Španělsko)

Kreativita, výjimečnost, použití zcela nových a inovativních materiálu, šokující design a touha překvapit jsou hlavní atributy definující každý produkt a každou kolekci značky Andres Sarda. Značka, která jako první použila ve svých modelech lycru, je ve Španělsku vyhledávána také pro své netradiční a šokující módní přehlídky.

„Španělská perla ve světě prádla…“

Kromě povedených kolekcí prádla představuje značka každoročně také několik kolekcí plavek a plážových doplňků. Nám se na této značce líbí specifická volba barev a materiálu a výborný a často i netradiční střih, který vždy dokonale podtrhne křivky každé ženy.

Již od roku 1996 představuje značka Andres Sarda své nové kolekce na přehlídkách v Barceloně a při příležitosti týdnu módy v Madridu. Divákům vždy nabídce neobyčejnou a úchvatnou fashion show, která dokonale spojuje multifunkční molo s projekcí, hudbu a propracované kostýmy, které doladí prezentované kolekce prádla a plavek.

Pro sezónu jaro/léto 2019 vsadila značka se svou přehlídkou v Madridu na téma zvěrokruhu. Jako speciální host se představila i první transsexuální Miss Universe Španělska modelka Angela Ponce.

Kombinace hladkého materiálu z moderního jemného mikrovlákna a francouzské propracované Leavers krajky je již nějakou dobu považována za nadčasovou kolekci plnou povedených střihů. Každou sezónu je prádlo Eden dostupné v nové barevné kombinaci, která odráží nejnovější trendy společně s charakteristikou daného ročního období, na jaře Vás čekají světlé veselé barvy, na podzim zase tmavé elegantní odstíny.

Vyzkoušejte povedenou odepínačku se spodním lemováním širokým pruhem krajky či jemně průsvitnou lehkou košilku.

Historie rodiny Sarda v textilním průmyslu se datuje ke konci 19. století, kdy tato rodina vlastnila v Barceloně továrnu na krajkové závoje té nejvyšší kvality. V roce 1960 oblékla jeden takový závoj Jackie Kennedyová při návštěvě Vatikánu. Díky tomu značka Sarda zaznamenala první mezinárodní ohlas.

Když přestalo být nošení závojů v kostelech povinností, začala rodina hledat nové použití pro krajku v dalších módních odvětvích. Rok 1962 znamenal zásadní zlom v historii značky. Zakladatelův syn Andrés se pustil do spodního prádla a povedlo se mu zbořit hranice díky kolekcím, které ženám lichotily a dělaly jim radost, zatímco technické inovace zaručovaly dokonalý komfort.

V roce 1970 Andres Sarda prezentoval svou první kolekci plavek. Velice atraktivní řada zaznamenala okamžitý úspěch, jejíž nesmrtelnost podtrhl světoznámý fotograf David Hamilton, který nafotil pro značku kampaň. Spolupráce pokračovala i v dalších letech, série fotografií v pastelových tónech plné křehkosti a jemnosti podtrhující ženské rysy předčila všechna očekávání.

Rodinnou štafetu přebrala dcera Núria, která nejdříve spolupracovala s otcem a nyní sama vede tým designéru v Barceloně, přestože firma od roku 2008 spadá pod belgický prádlový koncern Van de Velde.

body natural Andres Sarda - Verbier
body romance Andres Sarda - Verbier
body black Andres Sarda - Verbier
3 720 Kč CZK
Košíčky B-C
×
Sledujte nás