Ve světle Le Chaton

Dne 11.11.2015 se uskutečnila naše každoroční módní přehlídka. Tentokráte v krásných prostorách Slovanského domu. Mohli jste vidět 25 modelek a 5 modelů v tom nejkrásnějším prádle, které máme a to především na další sezónu. Přehlídku jste mohli sledovat on-line na idnes.cz a níže najdete popis, video a také fotky. Doufám, že se Vám přehlídka líbila.

Dne 11.11. proběhla naše tradiční listopadová přehlídka. Po několika letech jsme se vrátili do tradičních prostor společenského sálu a to konkrétně do reprezentačních prostor Slovanského domku. Nádherný sál byl vyplněn spoustou barevných světel a scénou od Jany ....., která měla navozovat dojem obrazů nebo výloh, ve kterých se v průběhu večera představovaly jednotlivé luxusní značky námi prodávaného prádla.

Modely předvedlo 25 modelek a 5 modelů. Již tradičně to byly ty nejkrásnější modelky u nás :-) v čele s Eliškou Bučkovou, Kateřinou Průšovou, Veronikou Chmelířovou, Ivetou Vítovou (Lutovskou), Lucií Kovandovou nebo Dinou Cassama. Celkem jsme Vám ukázali více než 200 nádherných modelů spodního prádla, plavek, konfekce i doplňků. Celou přehlídku již tradičně uváděla naše Helenka Konarovská :-).

Přehlídka začínala pro nás netradičně a to korzety Cadolle a Woolrich, které na naší přehlídce nikdy nesmí chybět. Poté jsme předvedli hedvábné košilky značek Valery a Rosapois. V dalším vstupu jsme opět ukázali korzety, ale vylepšené Lenkou Galeoni. Další na řadě byla modelová konfekce české návrhářky Evy Kompitové v podobě její značky Elon. Následovaly kostýmy a šaty značky Cadolle a šaty Valery.

Jako host vystoupil „bublinář“ Václav Strasser, který pobavil ve světle se blýskajícími bublinami.

Před přestávkou jsme předvedli nádhernou ucelenou kolekci luxusní návrhářky plavek Raffaely d´Angelo, která se stala naší srdeční záležitostí. Ukazuje, že i plavky mohou vypadat elegantně a luxusně a správnou volbou doplňků se z Vašeho plavkového modelu můžou stát společenské šaty. Defilé této plavkové módy mělo obrovský úspěch.

Po přestávce jsme začali naší nejoblíbenější značkou Lise Charmel, ze které jsme ukázali v podstatě kompletní nabídku kolekcí na další sezónu. Od nádherného svatebního prádla k sexy černo-červené kombinaci. Poté přišla na ředu nádherná australská značka Pleasure State, která je zcela výjimečná v kombinaci hedvábí a krajky. Další hvězdou večera byla krásná francouzská značka Simone Perele, která se zaměřuje na krajkové modely, ale myslí i na praktičnost a větší velikosti. Zato spíše pro menší vnady je další naše specialita a tou je značka známé francouzské návrhářky a designérky Chantal Thomass. Tato výjimečná dáma na našich přehlídkách také nesmí chybět. Její střihy jsou zcela výjimečné a neopakovatelné. Nebojí se extravagance a výrazného stylu. Je to taková třešnička na dortu. Po vystoupení dalšího hosta v podobě taneční skupiny Stretch Dance. byla na řadě také nekonformní a výjimečná značka Ritratti, která je italská a je to na ní znát. Takto sexy modely lze najít jen u Italů. Bohužel je opět maximálně do velikosti D a kousek E :-), jak poznamenala paní Konarovská. Vyniká nádhernou jemnou krajkou a zcela výjimečnými střihy. Na závěr jsme předvedli španělskou značku Andres Sarda a další italskou perlu Valery.

Věříme, že přehlídka byla velmi vydařená a těšíme se, až Vám zde budeme moci ukázat fotky a videa.


Warning: scandir(): Directory name cannot be empty in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 191 Warning: array_flip() expects parameter 1 to be array, boolean given in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 192 Warning: array_flip() expects parameter 1 to be array, null given in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 194 Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 194 Warning: natsort() expects parameter 1 to be array, null given in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 195 Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, null given in /www_data/lechaton.cz/www/system/libraries.php on line 199

Krátké sestřihy – videa z přehlídky

Zdroj: http://ona.idnes.cz
Zdroj: http://ona.idnes.cz
x
Zapojte se a pomozte nám se spuštěním webu.
Jako poděkování Vás odměníme 10% slevou na Váš další nákup.
x
Děkujeme že se chcete zapojit, máme obrovskou radost :-)

Během jednoho týdne Vám na uvedený e-mail zašleme osobní přístup na náš nový web a umožníme Vám tak prohlédnout si a otestovat nové funkce a vylepšený výběr spodního prádla.

Chceme si být jisti, že Vám připravíme ten nejlepší zážitek, a tak se během Vaší prohlídky nového webu občas na něco zeptáme. Budeme rádi když nám řeknete co si myslíte a co se Vám líbí.

A proto, že si Vašeho zapojení vážíme, Vám jako poděkování následně
zašleme poukaz na 10% slevu na Váš další nákup :-)

×