Všechny naše obchody jsou otevřené. Nově pro svou návštěvu můžete využít i náš rezervační systém. Těšíme se na vás! ×
Přihlaste se ke svému účtu Le Chaton

Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.

Marie Jo L'Aventure (Belgie)

Mladší sestřička firmy Marie Jo prádlo Marie Jo L'Aventure si zachovává ověřené střihy své starší sestry, ale používá výhradně hladké materiály. Oblíbená je především pro jednoduché a hladké linie prádla, sportovnější vzhled a velkou, někdy až netradiční, barevnost.

V jednoduchosti je krása… a své o tom ví i značka Marie Jo L´Aventure. Sezóna jaro/léto 2020 se nese ve znamení jednoduchosti, sofistikovaných detailů či výrazných neonových barev.

Jednoduchá klasika v podobě kolekce Yohji přichází se svým kosočtvercovým vzorem v pulzující oranžové či něžné bílé barvě. Neonově žluté a přesto decentní detaily zazáří v kolekci Alexander. S jemností si pohrává i kolekce John se svým hadím potiskem v kombinaci s neonovými puntíky. Naopak na výraznou a energickou červenou tentokrát vsadila sportovně laděná kolekce Salvador.

Ramínka, která pod letními topy upoutají pozornost a navíc jsou variabilní, příjemný hladký materiál a velký výběr střihů podprsenek dělají ze stálé kolekce Tom bestseller této značky. Je stále skladem v 5 barvách: caffe latte, charcoal, natural, white a scarlet. V případě, že si kolekci oblíbíte, budete se jistě těšit každou sezónu na novou fashion barvu.

×
Sledujte nás